برج مسکونی اطلس کیش (جزیره کیش)

"اعتقاد راسخ به ویژگی های پروژه و اطمینان قلبی از موفقیت آن کلید اصلی در موفقیت در امر فروش می باشد."


برج های مسکونی-ساحلی اطلس کیش در سواحل نیلگون خلیج فارس در سال 1391 و با توجه به سابقه موفقیت آمیز همکاری با کارفرمای پروژه، شرکت ایرانیان اطلس، جهت انجام کلیه امور بازاریابی و فروش به دوان ایرانیان واگذار شد. در آن زمان، پافشاری کارفرما بر یکجا فروشی پروژه منجر به آن شد که دوان ایرانیان پس از مشاهده ترجیحات کارفرما و علیرغم ارائه پیشنهادات متنوع در زمینه تک فروشی، به همکاری خود در این پروژه خاتمه دهد. در سال 1393 پس از تغییرات سازمانی در شرکت ایرانیان اطلس و رویکرد مجدد ایشان به تک فروشی در برج اطلس کیش، همکاری دوان ایرانیان در این پروژه مجددا از سر گرفته شد.


مهم ترین چالش های پیش روی ما در زمان ورود به پروژه عدم یکپارچگی مدیریتی، ذهنیت منفی مخاطبان نسبت به پروژه و عدم قیمتگذاری مناسب واحدهای مسکونی بوده است. به علت تشکیل تیم فروش در غیاب دوان ایرانیان، استراتژی مدیریتی یکپارچه ای در خصوص فعالیت های بازاریابی و فروش وجود نداشت و از این رو قیمتگذاری و محرمانه بودن اطلاعات قیمتگذاری در بازار دچار مشکلات بسیاری شده و همین امر اختلالات بسیاری در روند برنامه ریزی فروش برای تیم دوان ایرانیان را پدید می آورد. از سوی دیگر، تغییر چندباره رویکرد کارفرما منجر به ایجاد ذهنیتی منفی در افراد بومی و ساکنان منطقه شده و از محبوبیت پروژه در میان مخاطبان کاسته شده بود. نکته دیگر آن که کارفرما در فضاسازی های پروژه امکانات تفریحی خاصی برای این برج ها در نظر نگرفته بود و همین امر سبب آن می شد تا کارشناسان بسیاری تیم دوان را از پذیرش این پروژه منع کنند.


دوان ایرانیان در این زمان تحقیقات بازار گسترده ای را در چندین فاز جهت کسب اطمینان از موفقیت پروژه انجام داد. نتایج این تحقیقات نشان می داد که در صورت افزودن امکانات تفریحی ویژه به مجتمع، هزینه های نگهداری و تعمیرات آن گزاف خواهد شد و از آنجا که غالبا خریداران این پروژه به دنبال خرید مسکن دوم هستند، پرداخت مبالغ هنگفت به منظور تعمیرات و نگهداری برای ایشان منطقی نخواهد بود و چه بسا در این صورت برای بسیاری اقامت در هتل بسیار به صرفه تر از اقامت در واحد مسکونی خواهد بود. در این مرحله، دوان ایرانیان تهدیدهای مطرح شده از جانب آگاهان بازار در زمینه نبود خدمات تفریحی را با هوشمندی به نقطه قوت پروژه تبدیل و آن را به عنوان اهرمی برای کاهش هزینه های تعمیرات و نگهداری و بنابراین سکونت در جزیره کیش مطرح کرد. این نخستین بار بود که یک مجتمع مسکونی با هزینه های نگهداری اقتصادی در کیش به بازار عرضه می شد و به همین علت با بازاری بکر روبرو بود و همین موضوع گروه مخاطب پروژه به منظور انجام امور بازاریابی را در دسته محدودتر و مشخص تری قرار می داد. در مرحله دوم و پس از دریافت بازخوردهای بازدیدکنندگان و مخاطبین بالقوه، فرآیند اصلاح محصول در حین پروسه فروش آغاز شد و طبقه لابی که تا پیش از آن دارای واحدهای مسکونی نیز بود، تماما به کاربرد ورودی و لابی اختصاص داده شده و فضاهای اشتراکی همچون تراس در طبقات بالایی تعریف و بهره برداری شد.


از جمله چالش های پیش روی شرکت دوان در زمان فروش پروژه عدم تمایل کارفرما به تبلیغات شهری نظیر بیلبورد و رسانه های عمومی بوده و بنابراین دوان ایرانیان برنامه بازاریابی خود را بر پایه فروش دوباره به مشتریان پروژه های سابق، تعیین گروه مخاطبین بالقوه و بازاریابی تلفنی و بازاریابی از طریق پیامک و در کنار آن ایجاد باشگاه مشتریان برای خریداران و ذینفعان طرح ریزی کرد. دوان ایرانیان در این پروژه موفق شد 109 واحد مسکونی را طی مدت 2 سال و با تعیین استراتژی های مناسب قیمتگذاری، شرایط پرداخت و تعیین بازه های دقیق فروش و افزایش قیمت پلکانی به فروش برساند. ارائه برنامه جهت مدیریت بهره برداری در این پروژه به عنوان کلید اصلی موفقیت اطلس کیش در بلندمدت از جمله پیشنهادات شرکت دوان ایرانیان به کارفرما بوده است که امید داریم با درایت مدیران، این امر پیگیری و اجرایی شود. اطلس کیش تنها پروژه ای است که فرآیند فروش آن از گام نخست تا انتهای پروژه در دست دوان ایرانیان بوده و ما همواره با افتخار از همکاری در این پروژه یاد می کنیم.

 

درباره اطلس کیش:

برج مسکونی اطلس کیش به جهت معماری و موقعیت خاص از سه طرف دارای حداکثر چشم انداز به دریای نیلگون خلیج فارس می باشد. طراحی بسیار زیبا و جذاب و منطبق با ویژگی های اقلیمی جزیره امکان دید دریا از داخل مشاعات و راهروها را به ساکنین می دهد. همچنین وجود باغ بام با امکانات تفریحی در طبقه دوازده و سیزده و چهارده به صورت مشاع، امکان لذت بردن از دید و منظر دریا را در اختیار ساکنان قرار می دهد. انتخاب موقعیت مکانی منحصر به فرد جهت احداث این پروژه از امتیازات برج مسکونی ساحلی اطلس کیش می باشد. ساکنین این برج تنها با صرف پیاده روی 10 دقیقه ای از محل پروژه به تمامی مراکز خرید و تفریحی اصلی جزیره دسترسی خواهند داشت.

این مجموعه در 16 طبقه به مساحت زیر بنای 19000 مترمربع و دارای 110 واحد می باشد و کلیه واحدهای این برج دارای پارکینگ مستقل می باشند. با توجه به انشعابات جداگانه واحدها، هزینه های مالکیتی این مجموعه مسکونی- ساحلی بسیار پایین بوده و این خود از دیگر امتیازات این مجموعه می باشد.

گروه شركت های ساختمانی ايرانيان اطلس، مالک برج مسکونی اطلس کیش، باهدف انجام فعاليت هاي صنعتي و توليدي در نهم اردیبهشت ١٣٦٥ تاسیس و با شماره ٥٩٧٨٤ در اداره ثبت شركت ها و مالكيت صنعتي به ثبت رسیده است. این شرکت از سال ١٣٨٤ با توجه به نياز كشور به ارتقاء كيفيت و افزايش سرعت پروژه هاي ساختماني با سازماندهي مجدد و تمركز بر سرمايه گذاري در صنعت ساخت و ساز، فعاليت هاي خود را در این زمینه ادامه داده است.

 

موقعیت مکانی: جزیره کیش، میدان پرشین، روبروی پلاژ آقایان، برج مسکونی اطلس کیش

 

 

  تماشای ویدئو

 

 

بازار شمسه (قم)

بازار شمسه درمیدان بزرگ امام خمینی در موقعیتی ویژه در مرکز شهر واقع شده است که مجاورت با حرم، مراکز تجاری و اداری، مجتمع های اقامتی و مراکز مذهبی دیگر، بر اهمیت و شرایط ویژه آن تأکید می ورزد. پروژه میدان بزرگ امام خمینی بزرگترین پروژه عمرانی استان قم است که تحت نظر شهرداری و سازمان زیباسازی شهر قم در سال 1392 ، حدود 70 درصد از آن به اتمام رسید. مجاورت با پارکینگ مجهز با ظرفیت بیش از 2000 واحد، طراحی ویژه معماری الهام گرفته از سبک معماری اسلامی و سنتی ایرانی، تنوع متراژ واحدها و تعریف فضاهای خدماتی و تفریحی مناسب از جمله نقاط قوت پروژه بازار شمسه است.

شرکت دوان ایرانیان در این پروژه عهده دار تدوین ؛ طرح استراتژیک برندینگ پروژه، طرح جامع نامگذاری پروژه و طرح جامع قیمت گذاری و استراتژی های فروش بوده است که با موفقیت در همکاری با سازمان زیباسازی و شهرداری شهر قم آن را به پایان رسانید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت پروژه میدان بزرگ امام خمینی مراجعه فرمایید:

http://www.qom.ir



برج های مسکونی ستاره پونک (قزوین)

مجتمع مسکونی ستاره پونک در فضایی به مساحت 14630 مترمربع با هدف ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در شهر و تأمین مسکن شهروندان قزوینی طراحی شده است. این پروژه شامل 7 برج با تعداد طبقات 17، 18 و 19 می باشد و قرارگیری منطقه پونک در شمال شهر قزوین، دسترسی محله پونک از شمال به آزادراه قزوین زنجان، از شرق به بلوار نخبگان و جاده بوستان باراجین، از جنوب به بلوار امیرکبیر و از غرب به خیابان نوروزیان و دانشگاه بین المللی امام خمینی می باشد.

مالک و سرمایه گذار پروژه برج های مسکونی ستاره پونک شرکت بهسازان آینده قزوین می باشد که موسسه صندوق ذخيره كاركنان شهرداري قزوين به منظور قدم نهادن در مسير اهداف پيش روي خود اقدام به همکاری مشترک و خريد سهام شركت بهسازان آينده قزوين نموده است.

شرکت دوان ایرانیان کارگزار انحصاری واگذاری واحدهای مسکونی پروژه ستاره پونک به عنوان اولین مجموعه شهرک آپارتمانی درشهر قزوین و در سال 1392 می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت پروژه مراجعه فرمایید:

http://www.setarepounak.com

مرکزتجاری پاکدشت

مجتمع تجاری پاکدشت مجتمع طبقاتی در مساحت 8000 متر مربع می باشد که در مجاورت بزرگترین میدان شهر با 400 واحد تجاری و بیش از 800 پارکینگ در حال اجرا است.

این مجموعه عظیم تجاری در 3 طبقه با تفکیک کاربری طبقات تعریف شده است . طبقه همکف این مجتمع شامل بازارهای طلا و جواهر وساعت، موبایل، محصولات آرایشی بهداشتی می باشد. در طبقه اول بازار پوشاک تعریف شده است و در طبقه دوم بازارپارچه و خرازی جای گرفته و طبقه سوم بازارلوازم خانگی و فرش را به خود اختصاص داده است.

علاوه بر این بازارها این مجموعه فضاهای رفاهی، تفریحی، خدماتی امن، مانند بانک ها، رستوران ها، شهربازی را نیز دارا می باشد.

شرکت دوان ایرانیان در سال 1391 کارگزاری بازاریابی و فروش این پروژه و علاوه بر آن ارائه خدمات مشاوره مهندسی ارزش و همچنین مشاوره قیمت گذاری و تدوین سیاست های بهره برداری را به عهده گرفت.

 

http://www.bazarepakdasht.ir

 

شهرک مسکونی آرمانی (نوشهر)

پروژه ویلایی آرمانی یکی از پروژه های شاخص در منطقه شمال کشور می باشد. این مجموعه یکی از پروژه های شاخص گروه مسعود مشاور می باشد که در 10 کیلومتری نور به نوشهر با مساحت 74000 متر مربع با 76 قطعه تقسیم شده از 500 متر مربع تا 1300 متر مربع همراه با پیست دوچرخه سواری، جاده تندرستی، فضاهای بازی، باند هلیکوپتر و ... می باشد. از جمله ویژگی های این پروژه طراحی براساس انتخاب طرح ویلا بر اساس خواست و سلیقه مشتریان می باشد.

گروه معماری مسعود مشاور و همکاران از سال 59 آغاز شد. مزیت خاص و رقابتی پروژه های مسعود مشاور و همکاران پایه ریزی طراحی بر اساس اصول سبک مدرن می باشد.

شرکت دوان ایرانیان در سال 1390 به عنوان مشاور مهندسی بازاریابی و فروش با این مجموعه همکاری نموده است.

برج مسکونی وردآورد

پروژه مسکونی 40 واحدی وردآورد در زمینی به متراژ 2000 مترمربع در خیابان امام حسین شهر وردآورد واقع شده است. این پروژه دارای 40 واحد مسکونی در 4 بلوک می باشد.

مشخصات پروژه:

تعداد طبقات در هر بلوک: 5 طبقه

تعداد واحد در هر طبقه: 2 واحد

واحدهای 110 متری (سه خوابه): 30 واحد

واحدهای 112 متری (سه خوابه): 10 واحد

تعداد طبقات پارکینگ: 2 طبقه به علاوه 12 پارکینگ اضافی

در تاریخ دیماه 1391 قرارداد کارگزاری انحصاری خدمات مهندسی بازاریابی و فروش این پروژه میان شرکت دوان ایرانیان و کارفرمای پروژه منعقد گردید.

میدان میوه و تره بار (یزد)

پروژه میدان میوه و تره بار یزد با مشارکت شرکت سازه پایدار سده یزد و شهرداری یزد به منظور انتقال بازار فعلی میوه و تره بار شهر یزد از مرکز شهر به محلی که دارای دسترسی و ترافیک مناسب  باشد تعریف شده است.

این پروژه در زمینی به مساحت 50 هکتار و زیر بنایی حدود 175000 متر مربع با امکاناتی از قبیل غرفه های عمده فروشی میوه و تره بار، سردخانه، باسکول، بازارچه خشکبار و مواد لبنی و پروتئینی، مهمانسرا، مسجد، بانک، غرفه های خرده فروشی و رستوران و چایخانه در 8 فاز طراحی شده است.

شرکت دوان ایرانیان فعالیت های بازاریابی و فروش این پروژه را در سال 1391 به عهده گرفت و به عنوان تنها کارگزار انحصاری این پروژه به مدت 3 سال برروی آن تمرکز نمود ازجمله خدمات ارائه شده توسط شرکت دوان ایرانیان در خصوص این پروژه تدوین برنامه استراتژیک تبلیغاتی، قیمت گذاری واحدهای پروژه، تنظیم اساس نامه و آیین نامه اجرایی جهت بهره برداری، تحقیق بر روی اصناف و گروه های کانونی، طراحی لوگو، تبلیغات رسانه ای و تبلیغات محیطی را به بوده است.

مجتمع مسکونی رز (تهران)

مجتمع مسکونی رز در منطقه مرزی ورود به محدوده طرح ترافیک می باشد که از دسترسی آسان به بزرگراه امام علی و شهید محلاتی برخوردار است. این پروژه در زمینی به مساحت 1100 متر مربع با زیر بنای 285 متر مربع در 7 طبقه به تعداد 50 واحد در سال 1389 با سرمایه گذاری بخش خصوصی احداث شده است.

شرکت دوان ایرانیان مجری انحصاری مهندسی بازاریابی و فروش این پروژه در سال 1390بوده است.

پروژه اطلس انقلاب (بازار کتاب) در خيابان انقلاب مقابل درب اصلي دانشگاه تهران احداث گردیده است. پروژه مذکور با کاربری اداری و مسکونی به مساحت زمین 1620 متر مربع با زیر بنای 12830.95 متر مربع در 10 طبقه به تعداد 90 واحد و متاثر از طراحی ویژه معماری که دارای نمای ترکیبی شیشه و آلومینیم کامپوزیت می باشد.

گروه شركت های ساختمانی ايرانيان اطلس (سهامي خاص) از سال ١٣٨٤ با توجه به نياز كشور به ارتقاء كيفيت و افزايش سرعت پروژه هاي ساختماني با سازماندهي مجدد و تمركز بر سرمايه گذاري در صنعت ساخت و ساز، فعاليت هاي خود را در این زمینه ادامه داده است و تا کنون بیش از صد ها پروژه اعم ازتجاری، اداری و مسکونی در سراسر ایران ساخته است .

شرکت دوان ایرانیان کارگزار بازاریابی و فروش پروژه اطلس انقلاب در سال 1390 بوده است.

http://www.iranianatlas.ir

 

 

Page 1 of 3