پروژه دهکده گلف در قلب پروژه سرزمین ایرانیان واقع شده و یکی از 24 زون موجود در سرزمین ایرانیان می باشد. شهرک سرزمین ایرانیان به وسعت 5000 هزار هکتار بزرگترین شهرک مسکونی – تفریحی – وزشی است که در منطقه ویژه اقتصادی زرندیه واقع گردیده است.

این شهرک که اولین شهرک با سرمایه گذاری بخش خصوصی می باشد دارای 24 کاربری در سه بخش مجزای اقامتی، تفریحی و کسب کار تعریف شده است.

دهکده گلف در بخش اقامتی واقع شده است که این بخش شامل: دهکده گلف، چوگان، ساحلی، مدیترانه ای و ...؛ بخش تفریحی: پیست فرمول 1، پیست سوارکاری، پارک آبی، شهر بازی و ...؛ بخش کسب و کار: دفاتر اداری و تجاری، شهر خودرو، انبار منطقه ویژه و ...) می باشد.

مساحت دهکده گلف سرزمین ایرانیان حدود 320 هکتار است که 92 هکتار آن را زمین چمن گلف و حدود 3 هکتار را دریاچه های گلف تشکیل می دهند.  تعداد 1620 واحد ویلایی دوبلکس با نما و سبک مدرن در این دهکده موجود می باشد که متراژ قطعات زمین ویلاها بین 400 تا 2500 مترمربع بوده و متراژ بناها بین 160 تا 510 متر مربع  می باشد. مشاور و طراح ویلاها  شرکت استرالیاییBruce Henderon می باشد که سابقه اجرایی پروژه های بسیاری در استرالیا و سایر کشورها را داراست. عملیات اجرایی در دهکده گلف از فروردین ماه سال 1392 آغاز و فاز اول دهکده شامل اتمام ویلاهای سه زون جنوبی دهکده به همراه خیابان کشی و اجرای سیستم امنیت داخلی (Gated Community) برآورد شده است.

این شهرک درکیلومتر 38 بزرگراه تهران – ساوه واقع شده است و دارای مجوزهای بسیاری اعم از مجوز شورای عالی معمای شهرسازی و مجوز منطقه ویژه اقتصادی و مجوز منطقه نمونه گردشگری می باشد.

شرکت دوان ایرانیان اولین کارگزار انحصاری فروش ویلاهای دهکده گلف سرزمین ایرانیان از سال 1390 به مدت یکسال بوده است و در مطالعات منطقه ویژه اقتصادی، واگذاری انبارهای منطقه ویژه، و مطالعات شهر خودرو با این گروه همکاری داشته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت های ذیل مراجعه فرمایید:

 

http://www.iranianland.com

http://www.iland-golfresort.com

 

Projects List