غرفه ای متفاوت تر از همه جا

امسال در دومین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات دو شرکت تراز اول مهندسی بازاریابی و فروش در صنعت ساختمان دوان ایرانیان و آوانگارد در کنار برترین شرکت تبلیغاتی ایران شرکت ایمانقشینه حضوری متفاوت از کل فضای نمایشگاه و سایر شرکت کنندگان داشتند . در این نمایشگاه شرکت های خارجی و ایرانی با محور معرفی پروژه های اداری – تجاری – مسکونی در سراسر کشور که توسط برترین شرکت های سازنده ساختمانی بنا شده اند به معرفی ابعاد مختلف سرمایه گذاری در پروژه های تحت مدیریتشان پرداختند.

در هیاهوی شرکت های ساختمانی داخلی و خارجی  حضور متفاوت این سه شرکت دوست و همکار مرکزیت ثقلی در سالن 38 ایجاد نمود چرا که هر یک از بازدید کنندگان برای چندین دقیقه در فضای ابهام این  پرسش که " اینجا چه خبره ؟ " در مقابل کارگاه های آموزشی برقرار در غرفه محو تماشا و سراسر پرسش می شدند، بدین معنی که برای اولین بار اطلاعات پایه ای در خصوص نحوه فعالیت در صنعت ساختمان ، نحوه مدیریت پروژه ها، تبلیغات و اطلاع رسانی در خصوص بازاریابی و فروش واحد های ساختمانی و ... بسیاری مطالب ریشه ای این صنعت موفق ارائه گردید.

هدف از برگزاری این کارگاه های آموزشی ارتقا سطح کیفی نمایشگاه وارتقا سطح آگاهی و دانش تخصصی بازدیدکنندگان و شرکت کنندگان و دومین نمایشگاه بین المللی بوده است.