بازدید اعضای شورای شهر و مدیران ارشد سازمان زیباسازی شهر قم از شرکت دوان ایرانیان

هیاتی متشکل از اعضای شورای شهر قم و مدیران ارشد سازمان زیباسازی شهرداری قم از شرکت دوان ایرانیان و پروژه مجتمع مسکونی عرفان بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت دوان ایرانیان، تنی چند از اعضای محترم شورای شهر قم به همراه مدیران محترم سازمان زیباسازی شهر قم در تاریخ 5 دی 1391 با حضور در محل شرکت دوان ایرانیان، به بحث و مذاکره با مدیران شرکت دوان ایرانیان پرداختند. به گفته مهندس بشیر انیسی مدیرعامل شرکت دوان ایرانیان، در این جلسه که آقایان محمودی، اخوان، معرفت، باقرپناهی و نادعلی (اعضای محترم شورای شهر و مدیران ارشد سازمان زیباسازی شهر قم) حضور داشتند؛ مذاکرات فی مابین با موضوع بررسی همکاری های دوجانبه و ارائه خدمات مهندسی بازاریابی و فروش توسط شرکت دوان ایرانیان در یکی از پروژه های مطرح شهر قم که پروژه میدان بزرگ امام خمینی در جوار بارگاه ملکوتی حضرت معصومه (س) می باشد ادامه یافت و آقایان مهندس بشیر انیسی، دکتر ماکان عیدی پور و مهندس نظیر انیسی از طرف شرکت دوان ایرانیان به شرح و بسط متد اجرایی و مهندسی بازاریابی و فروش پروژه مذکور پرداختند.

در ادامه نیز مهمانان در محل پروژه مسکونی 610 واحدی عرفان حضور بهم رسانده و با توضیحات آقای نیما فیوضاتی (مسئول فروش پروژه عرفان)، از نزدیک با عملکرد شرکت دوان ایرانیان آشنا شدند.

از نکات جالب و حائز اهمیت در طی بازدید میدانی، حضور سرزده جناب آقای احمدی معاونت فروش و جناب آقای ملابیگی مسئول بازرسی شرکت معظم سازه پایدار قرن (کارفرمای پروژه مسکونی عرفان)، در محل پروژه عرفان بود که مهمانان ضمن آشنایی با ایشان به بحث و تبادل نظر پرداخته و بازخوردهای عملکرد و میزان رضایتمندی کارفرما را از شرکت دوان ایرانیان جویا شدند که جناب آقای احمدی رضایتمندی کامل خود را از عملکرد شرکت دوان ایرانیان اعلام نمودند.