نمایشگاه Cityscape 2016 امارات

معروفترین و معتبرترین نمایشگاه املاک و مستغلات است که سالانه در نقاط مختلف به ارائه معتبرترین فرصت های سرمایه گذاری می پردازد. این نمایشگاه در کره، کویت، قطر، ترکیه، جده، مصر، ابوظبی و دبی سالانه برگزار میشود. نمایشگاه سیتی اسکیپ ابوظبی در تاریخ 24 فروردین الی 26 برگزار شد که بسیاری از شرکت های مطرح و بنام جهانی در این نمایشگاه به ارائه آخرین دستاوردها و مطالعات خود در زمینه املاک و مستغلات پرداختند و پروژه ها و فرصت های سرمایه گذاری را معرفی کردند.

غرفه های بسیاری در این نمایشگاه جلب توجه میکرد که از جمله آنها میتوان Abu Dhabi Vision 2030 را نام برد. ماکت با ابعاد وسیعی در این غرفه سعی در معرفی توسعه آتی ابوظبی داشت که نقش حیاتی برنامه ریزی شهری در این منطقه را آشکار میسازد. از دیگر غرفه های قابل توجه می توان به Eagle Hills Abu Dhabi اشاره کرد که از روشهای خلاقانه ای برای جذب بازدیدکنندگان و ارائه دستاوردهای خود استفاده کرده بود.

برخی از شرکت کنندگان مطرح در این نمایشگاه شامل شرکت های زیر میباشد:

ADCP

Azizi development

Bayut.com

Eagle Hills

Eshraq Properties Co. (PJSC)

Forbes Middle East Magazine

Manazel Real Estate PJSC

Masdar

Tamouh Investments

Dubai Properties (DP)

مدیر فروش شرکت دوان ایرانیان در این بازدید اشاره داشت که علیرغم حضور بسیاری از شرکت های مطرح املاک و مستغلات، جای بسیاری از شرکت های معروف در این نمایشگاه خالی احساس میشد که از جمله آنها می توان به Nakheel، Emaar و ... اشاره کرد.

شرکت دوان ایرانیان از این نمایشگاه بازدید کرد و با شرکت های بسیاری در راستای فرصت های سرمایه گذاری ایرانی به مذاکره پرداخت.

لازم به ذکر است نمایشگاه بعدی سیتی اسکیپ در تاریخ 16الی 18 شهریور در دبی برگزار خواهد شد.

http://www.cityscapeglobal.com