بازدید مدیرعامل دوان ایرانیان از دفتر دبی

مدیرعامل شرکت دوان ایرانیان، جناب آقای مهندس بشیر انیسی طی سفر چند روزه که به کشور امارات داشتند ، ضمن بازدید از نمایشگاه Citysacape در دفتر دبی شرکت دوان در شهر دبی نیز حضور پیدا نمودند.

طی این حضور؛ جلسه مشترکی فی مابین جناب آرقای مهندس بشیر انیسی و آقای Tarek A. Chomal  مدیر عامل شرکت دوان دبی برگزار و به بررسی مسائلی در خصوص توسعه همکاری های مشترک و برنامه ریزی وتدوین اهداف اجرایی در سال 2016 پرداختند.

شرکت دوان ایرانیان طی سالها فعالیت خود در حوزه مهندسی بازاریابی و فروش همواره ارتباط مستمر و گسترده ای با همتای تجاری خود در دبی داشته است و این ارتباط منجر به داشتن دانش سطح بالای این شرکت در حوزه فعالیت خود و بومی سازی این دانش گردیده است. در ادامه این مذاکرات برنامه ریزی هایی جهت برپایی جلسات در دفتر دبی به منظور بررسی همکاری و سرمایه گذاری شرکت های بین المللی در ایران صورت گرفت.

در ادامه آقای مهندس انیسی از جدیدترین پروژه تحت مدیریت شرکت دوان دبی واقع درخیابان شیخ زاید، جنب هتل گلوریا یاسات بازدید نمودند. شرکت دوان دبی دراین پروژه به عنوان مشاورو مجری انحصاری مهندسی بازاریابی- فروش و مدیریت بهره برداری حضور خواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر از فعالیت های شرکت دوان (دبی) به وب سایت زیر مراجعه فرمایید:

www.theonerealestate.com