برندهای برتر در مسیر شهریار

در راستای فراهم آوردن امکان حضور برندهای برتر کشور در مرکز تجاری شهریار، مرکز تجاری شهریار، میزبان جناب آقای محمود محمدی مدیر محترم برند ارزشمند سالیان (SALIAN) بود و ضمن بازدید از مراحل ساخت پروژه با امکانات و زیرساختهای این مرکز از نزدیک آشنا شدند. در ادامه ایشان ضمن ابراز خوشحالی از احداث مرکز تجاری بااین استانداردها در شهریار، آمادگی خود را برای حضور برند سالیان که از برندهای خوشنام و باسابقه پوشاک کشورمان می باشد، در این مجموعه اعلام داشتند.

مرکز تجاری شهریار علاوه بر میزبانی برندهای برتر داخلی، میزبان برندهای بین المللی نیز خواهدبود. مهندس محمدی مدیر فروش مرکز تجاری شهریار ضمن اعلام این مطلب اضافه کرد "درکنار ساخت باکیفیت و استاندارد، یک مرکز تجاری نیاز به حضور برندهای برتر و شناخته شده برای تضمین موفقیت آینده خود خواهد داشت. لذا شرکت دوان ایرانیان بعنوان مشاور بازاریابی و فروش مرکز تجاری شهریار علاوه بر تجمیع تجربیات داخلی و بین المللی در حوزه مدیریت بهره برداری، در تلاش است تا نسبت به جذب برندهای برتر بین المللی و داخلی به این مجموعه عظیم و استاندارد اقدام نماید."

درهمین راستا مرکز تجاری شهریار میزبان جناب آقای فیلیپ، از مدیران ارشد برند فرانسوی دکتلون Decathlon از جمله برندهای  برتر پوشاک ورزشی بود و ایشان ضمن بازدید از مراحل ساخت پروژه با امکانات و زیرساخت­های این مرکز از نزدیک آشنا شدند. برند decathlon جزو عرضه کنندگان برتر پوشاک ورزشی می باشد که کار خود را از یک فروشگاه خرده فروشی در شهر لیل در سال 1976 توسط میشل لکرک Michel Leclercq آغاز نمود و پس از گذشت یه دهه، در سال 1986 در آلمان و  سپس در سال 1992 ایتالیا، در سال 1998 پرتغال و انگلستان، در سال 1999 چین، در سال 2009 هند و در سال 2012  در کشورهای جنوب شرق آسیا گسترده کرد. هولدینگ decathlon تا امروز بیش از 850 فروشگاه بزرگ (هر فروشگاه به طور متوسط 4000 مترمربع) در 22 کشور تأسیس کرده و با بیش از 20 نشان تجاری و 40 ثبت اختراع در این حوزه مشغول فعالیت می باشد.

نکته جالب توجه در این بازدید، شگفت زدگی آقای فیلیپ و مشاوران ایرانی ایشان از کیفیت ساخت و ساز و پیش بینی های آینده در خصوص نحوه بهره­ برداری پروژه بود که آنرا هم تراز مراکز تجاری بین المللی خواهد نمود.