برندهای برتر بین المللی در مسیر شهریار

در ادامه روند حضور برندهای برتر بین المللی و داخلی در مرکز تجاری شهریار، آقای سامرجوما مدیر توسعه خاورمیانه شرکت بین‌‌المللی آزادیا گروپ از لبنان، از مرکز تجاری شهریار بازدید نمودند. مرکز تجاری تفریحی شهریار در زمینی به وسعت 10800 متر مربع با زیر بنای 108348 متر مربع در 11 طبقه در حال احداث  می باشد  این پروژه عظیم تجاری، اولین مرکز تجاری و تفریحی در شهریار و در بهترین موقعیت  مکانی شهر به لحاظ تجاری واقع شده است.

شرکت آزادیا بیش از 20سال در زمینه همکاری با برندهای مختلف جهان همکاری دارد و نمایندگی انحصاری بیش از 120برند بین‌المللی را دارد. این شرکت در حال حاضر نمایندگی سه برند هلدینگ اسپانیایی ایندی ‌تکس را در ایران دارد. زارا، ماسیمو دوتی و برشکا از این دست هستند که با وجود شرایط پساتحریم، خود را برای حضور در بازار ایران آماده می‌ کنند.

آقای سامر جوما در بازدید از مرکز تجاری شهریار، ضمن اطلاع از امکانات و روند ساخت مجموعه، از پیش بینی های انجام شده درخصوص مدیریت بهره برداری مجموعه که توسط شرکت دوان درحال تدوین قوانین می باشد، ابراز رضایت نموده و درخصوص استقرار تعدادی از برندهای رده متوسط گروه آزادیا در مجموعه مرکز تجاری شهریار اعلام آمادگی نمودند. 

از زبان مدیر توسعه شرکت آزادیا