برج مجلل پاناروما در لیست پروژه های تحت مدیریت شرکت دوان ایرانیان قرار گرفت.

مهندس نظیر انیسی مدیر توسعه شرکت دوان ایرانیان گزارش مختصری از مشخصات برج های مجلل پاناروما را بیان نمودند:
برج های مسکونی پاناروما در یکی از زیباترین مناطق سرسبز در محدوده منطقه 5 شامل دو برج با معماری زیبا و چشمگیر می باشد که زیباترین چشم انداز به شهر را برای ساکنان خود مهیا می کند. این پروژه:
یک مجموعه مسکونی 364 واحدی می باشد که تعداد طبقات از سطح زمین 13 طبقه و یک طبقه پیلوت و همچنین 5طبقه منفی می باشد. این پروژه در زمینی به مساحت حدود 10.000 مترمربع با زیربنای حدود 65.000 مترمربع در حال ساخت می باشد.
در هر طبقه از برج های پاناروما 7 واحد مسکونی از ورودی های مجزا قرار دارد که مساحت آنها بین 85 تا 135 مترمربع بصورت دوخواب و سه خواب، میباشد. متراژ های واحد ها در هر برج به گونه ای تقسیم بندی و طراحی شده است که امکان خرید را برای تمامی سلیقه ها تامین می نماید. همچنین طراحی واحدها بصورتی انجام پذیرفته که تمامی واحدها دارای میدان دید بسیار وسیعی هستند به طوری که از دور تا دور برج، میتوان زاویه دید 360 درجه داشت و به همین دلیل، نورگیری در تمام واحد ها بدرستی محقق گردیده که در واقع این دلیل انتخاب نام "پاناروما" به همین دلیل می باشد و همچنین واحدها در هر طبقه به همدیگر اشراف نداشته و نخواهند داشت.
هویت ویژه و وجه تمایز برج های پاناروما در جنبه های گوناگون آن از نمای ساختمان تا خدمات رفاهی آن نمایان است؛ طراحی این مجموعه توسط مهندس فرزاد دلیری و طراحی سازه، توسط جناب آقای دکتر محمد لگزیان صورت گرفته است.
این برج های مسکونی مجلل که در کریدور وزش بادهای غرب به شرق قرار گرفته اند از مزایای ویژه محل احداث این مجموعه زیبا، می باشد. موقعیت مکانی پروژه بگونه ای است که با سهولت امکان دسترسی از شمال بزرگراه همت، از جنوب به بزرگراه حکیم و از شرق به بزرگراه باکری هریک در کمتر از یک دقیقه امکان پذیر می باشد و البته دسترسی آسان نیز به خیابان های اصلی نظیر آیت الله کاشانی و مراکز خرید مانند هایپر استار کوروش و بوستان و نزدیکی محل این پروژه به فرودگاه مهرآباد و همچنین دسترسی آسان به وسایل نقلیه عمومی، از دیگر ارزش های ذاتی محل قرارگیری پروژه می باشد که قطعاً وجه تمایزی چشمگیر و قابل توجه نسبت به دیگر پروژه های منطقه است.

 

مهندس نظیر انیسی مدیر توسعه شرکت دوان ایرانیان، اولین شرکت مهندسی بازاریابی و فروش در صنعت ساختمان، افزودند: امکانات رفاهی و تفریحی خاص این مجموعه از دیگر مشخصات بارز پاناروما می باشد که شامل موارد زیر است:
- استخرهای جداگانه ویژه بانوان و آقایان دارای سونای خشک و بخار
- سالن های ورزشی مدرن
- زمین های استاندارد برای والیبال، بسکتبال و تنیس
- جاده سلامت و نیز فضایی جداگانه برای بازی کودکان
- مهد کودک
- روف گاردن
- سالن های اجتماعات و سینمای خانگی رویایی
- اتاق جلسات برای تشکیل جلسه های کاری همراه با سرویس پذیرایی
- تجهیزات و ویژگی های فنی منحصربفرد


"شرکت رهاب ساخت ماهان" سرمایه گذار و مجری این پروژه، با سوابقی کارآمد در احداث بیش از 2.000.000 متر مربع مجتمع های مسکونی، اداری و صنعتی و همچنین با سرمایه گذاری و اجرای حدود 200.000 متر مربع پروژه های تجاری- مسکونی و درمانی در دست ساخت می باشد و هم اینک، در اجرا و تکمیل هرچه بهتر این پروژه ارزنده با تکیه بر تجارب تکنسین ها و هم پیمانان خویش، هم راستا با رعایت آخرین استاندارد ها، اهتمام تام خواهد داشت.
برج های مجلل پاناروما به عنوان پروژه تحت مدیریت در دستور کار شرکت سرمایه گذاری دوان ایرانیان قرار گرفت که در همین راستا برنامه ویژه ای را جهت اجرا در دست برنامه ریزی دارد.