پاناروما، میزبان چهره های برتر

در نخستین روزهای افتتاحیه دفتر اطلاع رسانی برج مجلل پاناروما، آقای مهدی رحمتی از نخستین مهمانان ویژه این پروژه بوده و از آن بازدید کردند.
در روز دوشنبه مورخ 96/03/22 آقای سید مهدی رحمتی دروازه ‌بان سابق تیم ملی فوتبال ایران که جزء ۵ بازیکن پر افتخار لیگ برتر فوتبال ایران با ۴ عنوان قهرمانی می باشند از برج های مسکونی پاناروما دیدن کردند. طبق گفته ایشان طراحی بی نظیر واحدهای مسکونی و شرایط پرداخت عالی این واحدها، پاناروما را تبدیل به انتخابی مناسب برای خرید و سرمایه گذاری می کند.
برج های مسکونی پاناروما بعنوان مجموعه ای منحصربفرد همراه با امکانات و خدمات ویژه برای ساکنین منطقه 5 در زمینی به مساحت 10730 مترمربع احداث گردیده است. شرکت "رهاب ساخت ماهان" سرمایه گذار و مجری این پروژه یکی از شرکت های تابع هلدینگ بوکا است که با احداث 800 واحد مسکونی و بیش از دو هزارمتر مربع از سازه های صنعتی، یکی از بزرگترین شرکت های ساختمانی کشور محسوب می شود. مجموعه برج های دوقلوی پاناروما شامل دو برج 182 واحدی است که طراحی خاص آن توسط مهندس فرزاد دلیری به نحوی صورت پذیرفته که تمامی واحدها دارای دید و منظری مناسب باشند و هیچ گونه اشرافی به واحدهای دیگر وجود نداشته باشد.
موقعیت مکانی ویژه، دسترسی های عالی به شریان های اصلی شهر، کارفرمای توانا و امکانات این برج ها در کنار استراتژی مناسب قیمت گذاری و شرایط پرداخت توسط شرکت دوان ایرانیان بعنوان کارگزار انحصاری بازاریابی و فروش این مجموعه موجب شده است تا این مجموعه بیش از سایر پروژه ها مورد توجه مخاطبان در این محدوده قرار بگیرد.
منطقه 5 طبق آمارهای رسمی بعنوان پر رونق ترین منطقه به لحاظ خرید و فروش ملک به حساب می آید و این موضوع نیز مزیت خاص دیگر پروژه پاناروما از حیث سرمایه گذاری می باشد.