فاز دوم معرفی رسانه ای پاناروما

فاز دوم اطلاع رسانی و فروش پروژه پاناروما در روز دوشنبه 20 آذرماه ؛ با اطلاع رسانی در روزنامه کثیرالانتشار همشهری آغاز شد.
پروژه مسکونی پاناروما شامل دو برج 14 طبقه در منطقه 5 شهر تهران است که توسط یکی از معتبرترین کارفرمایان صنعت ساختمان، شرکت رهاب ساخت ماهان از زیرمجموعه های هولدینگ بوکا، در حال ساخت است. امکانات بی نظیر رفاهی و خدماتی در این پروژه از جمله نقاط بسیار حائز اهمیت تفاوت این پروژه با سایر پروژه های در حال ساخت در منطقه است. آرامش و راحتی ساکنان رکن اصلی طراحی و ساخت پروژه پاناروما می باشد. امکانات ویژه ای همچون استخرهای مجزای آقایان و بانوان، سونا، جکوزی، سالن بدنسازی، زمین های تنیس، والیبال و بسکتبال، کتابخانه، مهدکودک و بخش های تجاری - خدماتی در پروژه برای ارائه خدمات به ساکنین همچون تاکسی سرویس، سوپر گوشت، میوه، نان، آرایشگاه زنانه و سلمانی مردانه، کیترینگ و غیره از جمله ویژگی های این پروژه است.
ضمانت نگهداری و خدمات پشتیبانی به مدت 5 سال توسط سازنده پروژه با ارائه ضمانت نامه رسمی از طرف شرکت بیمه دانا؛ و همچنین قید شدن مدیریت بیست ساله بهره برداری در قرارداد این پروژه از جمله نکاتی است که نگرش شاخص مالک پروژه نسبت به موضوع بهره برداری طولانی مدت و اطمینان از کیفیت ساخت را نشان می دهد. طراحی بینظیر پروژه توسط مهندس فرزاد دلیری و ساخت توسط یکی از برترین شرکت های ساختمانی ، رهاب ساخت ماهان، صورت گرفته است.
فاز دوم اطلاع رسانی عمومی و فروش برج های مسکونی پاناروما با هدف اطلاع رسانی به کسانی است که تمایل به سرمایه گذاری در حوزه املاک و مستغلات دارند. امکانات و ویژگی های خاص این پروژه، کارفرمای معتبر و موقعیت مکانی منحصر بفرد آن پاناروما را تبدیل به یکی از قابل اعتمادترین پروژه های شهر تهران برای سرمایه گذاری کرده است که در فاز اول با استقبال خوبی نیز مواجه شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به پروژه، به وب سایت برج های مسکونی پاناروما زیر مراجعه فرمایید:

 

 


http://panaromaresidence.ir