آغاز اطلاع رسانی پروژه پالم پلازا در سطح گسترده

شهرک اقامتی پالم پلازا با استراتژی های مشاور جدید بازاریابی و فروش پروژه، شرکت دوان ایرانیان، به مسافران سفرهای نوروزی معرفی شد.
اکران بیلبوردهای نوروزی پروژه پالم پلازا در مسیر سفرهای نوروزی استان مازندران شروعی بر کمپین بازاریابی این پروژه در سال 1397 محسوب می شود. این بیلبوردها از خزرشهر تا کتالم رامسر در مسیرهای معین جانمایی شده و به منظور اطلاع رسانی برای گروه مخاطب خاص این پروژه لوکس طراحی شده اند. طراحی بیلبوردهای پروژه به نحوی صورت گرفت که بینندگان در مسیر بتوانند با بخش های مختلف پروژه آشنا شوند و به مرور هویت کامل پروژه برای آنها معین شود. دوان ایرانیان، با اطلاع رسانی خود از طریق بیلبوردهای جاده ای توانست بازدیدکنندگان ارزشمندی در ایام تعطیلات نوروزی جذب پروژه نماید و دفتر اطلاع رسانی پروژه در این مدت میزبان این عزیزان بود.
پروژه شهرک مسکونی پالم پلازا در زمینی به مساحت 86 هزارمتر در کلارآباد مازندران در حال ساخت است. در طراحی مشاعات این پروژه که از نقاط قوت آن محسوب می شود، از بهترین و خاص ترین گونه های گیاهی، متریال سنگ و نورپردازی عالی استفاده شده است. 64 ویلای این پروژه با معماری زیبا و چشم نواز در 8 تیپ مختلف طراحی شده اند و تعداد کم این ویلاها در شهرک در جهت امکان ارائه خدمات لوکس و با استانداردهای بالا به ساکنین در نظر گرفته شده است.
مشخصات پروژه پالم پلازا را اینجا ببینید:

 پروژه شهرک مسکونی پالم پلازا