ماکت سیتادیوم ارومیه؛ همکاری با بهترین های دنیا

مدل های فیزیکی پروژه سیتادیوم ارومیه در راستای معرفی و فعالیت های بازاریابی این پروژه به دست یکی از معتبرترین شرکت های ماکت سازی خاورمیانه ساخته شد.
معرفی همه جانبه و کامل پروژه های در حال ساخت از جمله گام های بسیار مهم در امر برندینگ و بازاریابی پروژه های ساختمانی محسوب می شود تا از این طریق بازدیدکنندگان و مشتریان بالقوه بتوانند درک کاملتری از ساختمان داشته باشند. در همین راستا، واحد بازاریابی شرکت دوان ایرانیان در کمپین تبلیغاتی توسعه مرکز خرید سیتادیوم ارومیه، ساخت مدل فیزیکی این مرکز خرید را به دست یکی از شناخته شده ترین شرکت های خاورمیانه که درامر تولید مدلهای فیزیکی ساختمانی سابقه چندین ساله دارند، سپرد. دوان ایرانیان برای افزایش کیفیت فرآیند بازاریابی و فروش همواره اهمیت ابزارهای اطلاع رسانی را در نظر مورد توجه قرارداده است و برای ارائه خدمات هرچه بهتر به مشتریان خود سعی در همکاری با بهترین گروه ها و شرکت های فعال در حوزه صنعت ساختمان دارد.
پروژه سیتادیوم ارومیه بزرگترین مرکز خرید غرب کشور می باشد که در بلوار سعدی شهر ارومیه در حال ساخت است و بهره برداری فاز اول این پروژه درابتدای سال 98 با افتتاح بزرگترین خرده فروشی جهان هایپر استار (کارفور) انجام خواهد شد. طراحی این پروژه به دست مشاور بین المللی یاپ صورت گرفته و سرمایه گذار آن هولدینگ معتبر بوکا می باشد. برای آشنایی بیشتر با مشخصات پروژه سیتادیوم ارومیه را مطالعه فرمایید.