رزت در حال شمارش معکوس

مجموعه شاخص و منحصربفرد برج های مسکونی رزت در روزهای پایانی پاییز در حال شمارش معکوس فروش آخرین واحدهای خود است. 

سرمایه گذار و مجری این پروژه شرکت رهاب ساخت ماهان، یکی از معتبرترین کارفرمایان صنعت ساختمان با سوابقی کارآمد در احداث بیش از 2.000.000 متر مربع مجتمع های مسکونی، اداری و صنعتی و همچنین با سرمایه گذاری و اجرای حدود 200.000 متر مربع پروژه های تجاری- مسکونی و درمانی در دست ساخت است. شرکت رهاب ساخت از زیرمجموعه های هولدینگ بوکا است که گروه کارخانجات میهن و طبیعت نیز در این گروه فعالیت دارند.
طراحی این مجموعه توسط مهندس فرزاد دلیری معمار نام ‌آشنای ایرانی و طراحی سازه آن توسط جناب آقای دکتر محمد لگزیان در سرسبزترین محدوده منطقه 5 تهران با دید 360 درجه صورت گرفته است.
شرکت دوان ایرانیان به عنوان کارگزار انحصاری بازاریابی و فروش برج باغ رزت از اواسط سال 96 فعالیت خود را در این پروژه آغاز نمود. طی این دوران سیاست ها و شرایط واگذاری براساس زمانبندی تعیین شده از سوی کار فرما با توجه به شرایط اقتصادی و در نظر گرفتن بهترین شرایط برای خریداران طراحی و اجرا گردید. اعتبار ویژه کارفرما، امکانات و ویژگی های برج و موقعیت مکانی به لحاظ سهولت دسترسی به اتوبان های همت، باکری و خیابان های اصلی، از مهمترین عوامل انتخاب توسط خریداران و حتی معرفی پروژه به سایر دوستان و آشنایانشان بوده است. با تعریف استراتژی های مختلف قیمتگذاری و شرایط پرداخت و انتخاب کانال های موثر بازاریابی و همچنین خاصیت های منحصربفرد پروژه، در مدت زمان کوتاهی فراتر از حد انتظار، عملیات فروش حرفه ای این پروژه پیش برده شده است.
هویت ویژه و وجه تمایز برج های رزت در جنبه های گوناگون آن از طراحی مدرن ساختمان تا خدمات رفاهی آن نمایان است؛ امروزه همه دست اندرکاران زبده در صنعت ساختمان می دانند که خریداران به چیزی بیش از ساخت و نقشه و متریال خوب نیاز دارند و همچنین امروزه خواست افراد فراتر از کالا ی قابل ارائه است و آنان به دریافت خدمات شایسته نیاز دارند، خدماتی که در راستای تامین آسایش و آرامش خانواده ها ارائه گردد.
از جمله نکات بارز دیگر در این پروژه ضمانت نگهداری و خدمات پشتیبانی پروژه به مدت 5 سال با ضمانت نامه کتبی ارائه شده از طرف شرکت بیمه دانا می باشد. علاوه بر این داشتن تفکر بلندمدت در راستای راحتی و آسایش ساکنان، قرار دادی بیست ساله به منظور مدیریت بهره برداری ساختمان منعقد گردیده است.

علیرغم وجود تعداد محدودی از واحدها در لیست فروش، دفتر اطلاع رسانی رزت جهت واگذاری و ارائه خدمات فروش مجدد برای مالکان و متقاضیان فعال می باشد.