آغاز نخستین مرحله از کمپین اطلاع رسانی پروژه سیتادیوم ارومیه

شرکت دوان ایرانیان به عنوان مشاور استراتژیک توسعه، بازاریابی و فروش پروژه سیتادیوم ارومیه، پس از برگزاری چندین مرحله جلسات همفکری در کارگروه تخصصی کمپین تبلیغاتی سیتادیوم ارومیه، همچنین پس از بررسی های میدانی و با بهره مندی از تجربیات صاحب نظران، اولین گام از کمپین اطلاع رسانی پروژه سیتادیوم ارومیه را آغاز نموده است.


این کمپین همزمان با آغاز شمارش معکوس زمان افتتاح فاز اول سیتادیوم ارومیه که با حضور هایپراستار به عنوان معتبرترین برند خرده فروشی ایران همراه خواهد بود، از ابتدای مردادماه آغاز شده است. این مرحله ازکمپین در راستای معرفی برند سیتادیوم همچنین بیان ویژگی های خاص این مجتمع تجاری تفریحی زنجیره ای در شبکه های اجتماعی مجازی و در مجلات تخصصی و مجلات و روزنامه های محلی در حال انجام است. پس از دریافت بازخوردها و بررسی ابعاد گوناگون مرحله اول کمپین، مرحله بعدی همزمان با ادامه فعالیت در ابزارهای تبلیغاتی مرحله اول، با تبلیغات محیطی در سطح شهر ارومیه ادامه خواهد یافت.


پروژه سیتادیوم ارومیه اولین و بزرگترین مرکز تجاری، تفریحی غرب ایران با وسعت 53500 مترمربع در 2 فاز در خیابان سعدی 2 ارومیه درحال ساخت است. فاز نخست از این پروژه در آبان ماه 1398 با حضور هایپراستار افتتاح خواهد شد.