فرصت تکرارنشدنی سرمایه گذاری در بخش مسکن

 

برج های مسکونی رزت یک فرصت متفاوت در زمینه سرمایه گذاری در بازار دوم معاملات املاک (بازار پیش فروش صنعت ساختمان) در تهران رابه وجود آورده است.علیرغم افزایش هزینه های تمام شده ساخت املاک در سال جدید، امکان سرمایه گذاری با قیمت‌های سال پیشین را به همراه شرایط منعطف پرداخت فراهم نمود

برج های مسکونی رزت بزرگترین پروژه ساختمانی منطقه 5 تهران محسوب می شود و دسترسی بسیار مناسب و موقعیت مطلوب آن از جمله ویژگی های حائز اهمیت این پروژه است. این پروژه در زمینی به مساحت 10732 مترمربع واقع شده، شامل 364 واحد بوده و تعداد طبقات آن از سطح زمین 13 طبقه، یک طبقه پیلوت و 5 طبقه زیرزمین می باشد. معماری چشم نواز برج ها با طراحی گروه مهندس فرزاد دلیری همراه با امکانات و خدمات رفاهی کامل و مناسب، رزت را تبدیل به مجموعه ای لوکس و منحصربفرد کرده است.

مشاور انحصاری بازاریابی و فروش برج های مسکونی رزت

دوان ایرانیان که از سال 1395 همکاری خود را به عنوان مشاور انحصاری بازاریابی و فروش برج های مسکونی رزت آغاز کرده است، پس از مطالعه مدل های متفاوت قیمت گذاری و تحلیل موقعیت پروژه، استراتژی های هوشمندانه ای در زمینه قیمت گذاری بهینه، تعیین شرایط پرداخت منعطف و تدوین قرارداد فروش بی نقص فرصتی متفاوت در زمینه سرمایه گذاری در بازار مسکن فراهم نموده است.

با توجه به کمیاب شدن فایل های پیش فروش در بازار متلاطم فعلی، مخاطبینی که به دنبال فرصت مناسب و تکرارنشدنی برای سرمایه گذاری و پیش خرید مسکن هستند می‌توانند با شماره 09123864444 تماس گرفته و در خصوص نحوه سرمایه گذاری در این پروژه و شناخت بیشتر آن اطلاعات کسب نمایند.