دوستیابی نژادی در نزدیکی بروجردایران قدمت قدمت انگلیسی قدمت سالمندان در تربت-حیدریهایران برنامه های دوستیابی برای آندروید شهریارایران قدمت سیاه دوستیابی به اندازه بزرگ آبادانایران دوست یابی نوجوان بروجردایران دوستیابی نژادی در اردبیلایران شهرستان دوستیابی در شهریارایران خدمات دوست یابی ارشد در سمنانایران قلاب کامل نزدیک کرمانشاهایران سایت دوستیابی قدمت هر کسی دردایران joy دوست یابی مهاجرت ارومیهایران سایت های دوستیابی رایگان شهر کائمشهرایران message سرویس دوستیابی میلیونر در تربت-حیدریهایران وب سایت دوستیابی رایگان در نزدیکی مارودشتایران برنامه دوست یابی شهر بیرجندایران دوستیابی به اندازه بزرگ میاندوآبایران دوست یابی بابلایران وب سایت مرد آژانس اتصال به قدمت جایگزین در رفسنجانایران قدمت اکنون در کوچانایران سایت های قدمت اجرایی watch 最好的约会教练 南投縣 lesbian dating app near Sutton Coldfield UK get bitcoin with paysafecard speed dating near in Oakville Canada ¿Cómo se beneficia del comercio de divisas

پیش به سوی رنگ و نور: گام اول از طراحی داخلی پروژه سیتادیوم رشت

 اولین جلسه طراحی داخلی پروژه سیتادیوم رشت، بزرگترین مرکز تجاری تفریحی شمال ایران، امروز به تاریخ یکشنبه، 14 آذرماه 1400 برگزار شد.

سیتادیوم به عنوان بزرگترین مرکز تجاری تفریحی شمال ایران با تکیه بر آخرین رویکردهای طراحی فضاهای معماری داخلی جهانی از یکسو، و نگاهی بر فرهنگ، سلایق و نیازهای مخاطب آتی از سوی دیگر گام های عملیاتی خود را بر می دارد. ما در استراتژی های طراحی سیتادیوم رشت، با اتکا به هویت برند و رنگ های لوگوی سیتادیوم، پروژه مملو از رنگ و نور را تصویر سازی کرده ایم. گروه مشاورین معماری بن سار در مرحله طراحی داخلی پروژه سیتادیوم ،اولین مرحله از تعریف رنگ و اتمسفر فضاهای اجتماعی در فضاهای مشاعات سیتادیوم را ارائه کردند تا بدین ترتیب سیتادیوم از آهن و سنگ و سیمان تبدیل به مقصد دوست داشتنی سفر برای تمام گیلانی ها و مسافرین این استان شود.

سیتادیوم رشت در جاده رشت-انزلی، بعد از فرودگاه رشت در حال ساخت می باشد. سیتادیوم تنها یک مرکز خرید نیست و با فراهم کردن کاربری های خدماتی و فرهنگی تبدیل به مجموعه ای چندمنظوره برای تمامی اعضای خانواده شده است. سیتادیوم به عنوان بزرگترین مرکز تجاری تفریحی شمال ایران در زمینی به مساحت 5 هکتار و در چهار طبقه روی پیلوت تعریف شده است و زیربنای آن در حدود 110 هزار مترمربع می باشد.

 

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت پروژه مراجعه فرمایید:

www.citadium.ir

 

و یا به صفحه اینستاگرام مراجعه فرمایید:

Rasht_citadium

 

شماره تماس:

09123867777