برگزاری جلسات منظم هفتگی سیتادیوم رشت با حضور پیمانکاران پروژه

 

هماهنگی ارکان بسیار گسترده پروژه سیتادیوم رشت با مدیریت یکپارچه دوان ایرانیان و برگزاری جلسات منظم هفتگی میان عوامل کلیدی ساخت، برنامه ریزی، سرمایه گذاری و بهره برداری در محل کارگاه پروژه امکانپذیر شده است!


این توسعه دهندگان (real estate developers) هستند که به طرح و معماری معنا می بخشند! هویت طرح و معماری در صنعت ساختمان و به خصوص برای مراکز تجاری بایستی به گونه ای باشد که نه تنها مرکز تجاری را از دیگر رقبا متمایز کند، بلکه به نیازهای بازار و جامعه پاسخ دهد. سیتادیوم رشت با خارج شدن از فعالیت‌های تک عملکردی، به نیازهای شهر و منطقه پاسخی شایسته داده و علاوه بر امکان خرید منحصر به فرد؛ مجموعه‌ای کامل از خدمات فرهنگی، ورزشی، تفریحی و سرگرمی را با هویتی نوآورانه برای مخاطبینش مهیا کرده است.
در راستای عملیاتی کردن این هویت، تیم های متنوع و بنامی شامل: مدیریت پروژه، تیم فنی قدرتمند شامل معماری، محوطه سازی، عمران، طراحی و ساخت را شامل می شود، در کنار این تیم فرآیندهای بهره برداری، بازاریابی همزمان در کنار هم شبانه روز تلاش می کنند.
دوان ایرانیان به عنوان خالق برند مراکز تجاری تفریحی زنجیره ای سیتادیوم، بهره برداری و مدیریت ساخت سیتادیوم رشت را برعهده داشته و مشاور استراتژیک توسعه پروژه می باشد. این شرکت همواره در راستای افزایش سطح کیفی فضاهای خلق شده و نزدیک‌تر شدن طرح‌ها به استانداردهای ساخت مراکز خرید با استاندارد از یک سو، و تحت پوشش قرار دادن خواسته‌ها و سلایق مخاطبین از سوی دیگر در حال تلاش است و تلاش گروهی و استفاده از خرد جمعی را به عنوان یکی از راهکارهای اصلی در این مسیر پرچالش در نظر می گیرد.

 

پروژه سیتادیوم رشت، به عنوان بزرگترین مرکز تجاری تفریحی شمال ایران، در جاده رشت-انزلی در حال ساخت می باشد. این پروژه منحصربفرد با در برگرفتن امکانات فرهنگی، تفریحی، ورزشی و فراهم کردن خدمات بی نظیر جهت آسایش حال استفاده کنندگان، در زمینی به مساحت 51000 متر مربع و با زیربنای 110.000 مترمربع در حال ساخت می باشد.

 

اخبار پیشرفت فیزیکی و داستان های سیتادیوم رشت را از صفحه اینستاگرام دنبال کنید!

@rasht_citadium

 

و برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: 09123867777

www.citadium.ir