دوستیابی نژادی در نزدیکی بروجردایران قدمت قدمت انگلیسی قدمت سالمندان در تربت-حیدریهایران برنامه های دوستیابی برای آندروید شهریارایران قدمت سیاه دوستیابی به اندازه بزرگ آبادانایران دوست یابی نوجوان بروجردایران دوستیابی نژادی در اردبیلایران شهرستان دوستیابی در شهریارایران خدمات دوست یابی ارشد در سمنانایران قلاب کامل نزدیک کرمانشاهایران سایت دوستیابی قدمت هر کسی دردایران joy دوست یابی مهاجرت ارومیهایران سایت های دوستیابی رایگان شهر کائمشهرایران message سرویس دوستیابی میلیونر در تربت-حیدریهایران وب سایت دوستیابی رایگان در نزدیکی مارودشتایران برنامه دوست یابی شهر بیرجندایران دوستیابی به اندازه بزرگ میاندوآبایران دوست یابی بابلایران وب سایت مرد آژانس اتصال به قدمت جایگزین در رفسنجانایران قدمت اکنون در کوچانایران سایت های قدمت اجرایی watch 最好的约会教练 南投縣 lesbian dating app near Sutton Coldfield UK get bitcoin with paysafecard speed dating near in Oakville Canada ¿Cómo se beneficia del comercio de divisas

فستیوال شبانه های رشت: استراتژی برندسازی مراکز خرید پیش از افتتاحیه

پروژه سیتادیوم رشت در نوروز 1401 و در محل محوطه روبروی کارگاه ساختمانی این پروژه، میزبان اولین گروه از مخاطبین آتی این مجموعه تجاری-تفریحی بود.

اولين رويداد فستيوال موسيقي سيتاديوم، با عنوان شبانه های رشت، به عنوان سبكي جديد از رونمايي مراكز خريد پیش از  زمان افتتاح و در راستای ایده "ایجاد ارتباط با گروه مخاطب آتی پروژه"؛ در ایام نوروز 1401 برگزار شد. دوان ایرانیان به عنوان توسعه دهنده و استراتژیست برندینگ پروژه سیتادیوم معتقد است خلق ارزش ها و تقویت فرهنگ مشترک میان مراکز خرید و جامعه بومی مخاطب آن در موفقیت و حفظ بقای طولانی مدت این مجموعه ها بسیار تأثیر گذار است و ایجاد چنین روابطی نیازمند زمانی طولانی مدت می باشد. سیتادیوم مدت ها پیش از افتتاحیه اقدام به خلق بستر  مشترک همفکری و شناخت گروه های مخاطب کرده است که برگزاری این فستیوال نیز در همین راستا برنامه ریزی شد. تیم بهره برداری سیتادیوم با آماده سازی فضایی گرم و خودمانی در محوطه روبروی دفتر اطلاع رسانی، توجه بسیاری از صاحبین سرمایه و کسب و کار را در این برنامه به خود جلب کرد و جلسات و گفتگوهای بسیاری در حین برنامه برگزار شد.

اين فستيوال، با حضور ١٨ گروه اجرايي در سبك موسيقي مدرن و آلترناتيو به منظور حمايت از موزيسين هاي جوان در سه بخش اجراي گروهي، تك نوازي و آنسامبل بداهه نوازي ميزبان تماشاگران و علاقه مندان موسيقي بود. این برنامه که از تاریخ 5 لغایت 13 فروردین ماه برگزار شد، رویدادی جذاب برای گروه مخاطب جوان و نوجوان بود که امکان سپری کردن لحظاتی متفاوت در شب های نوروز همراه با شنیدن قطعات موسیقی و صرف نوشیدنی ها و غذاهای گرم در فضایی متفاوت را برایشان فراهم می کرد.

مرکز خرید سيتاديوم رشت، بزرگ ترين مركز تجاري تفريحي شمال ايران، در جاده رشت- انزلي در حال است. 

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت و یا صفحه اینستاگرام سیتادیوم مراجعه فرمایید:

http://citadium.ir/

rasht citadium instagram

09123867777