نتایج نظرسنجی کانسپت های اداری در مطالعات فرصت

مطالعات فرصت بخشی از برنامه ریزی استراتژیک کسب و کار است و پیش از اقدام به تولید یک محصول جدید یا ارائه خدمات صورت می گیرد تا از این طریق بتوان بازار را برای کسب سود محتمل و درآمد ناشی از ایجاد این کسب و کار ارزیابی کرد. یکی از مهمترین فاکتورهایی که در مطالعات فرصت مورد بررسی واقع می شود، پیش بینی تقاضا برای محصول و یا خدماتی است که قرار است روانه بازار شود.

شرکت دوان ایرانیان، تنها مجموعه خدماتی حرفه ای در حوزه املاک و مستغلات است که با تکیه بر دانش عمیق بازاریابی و فروش و انجام مطالعات دقیق و کامل، راه حل های کارآمد مربوط به این حوزه را ارائه می دهد.

شرکت دوان ایرانیان با انجام مطالعات فرصت در یک بازه زمانی کوتاه، انتخاب هایی را پیش روی سرمایه گذار قرار می دهد که بهترین گزینه های ممکن با توجه به توانایی ها و محدودیت های گروه کارفرما، شرایط موجود بازار املاک و مستغلات، دانش بروز و تجربه چندین ساله این تیم مشاور تلقی می شوند. در واقع شرکت دوان ایرانیان در مطالعات فرصت به کارفرمایان خود در زمینه هایی مشاوره می دهد که کارفرمایان از هویت متناسب با پروژه خود به لحاظ فیزیکی، تعریف بهترین کاربری های ممکن برای پروژه مطلع گردند. همچنین چشم اندازی روشن در مورد بهترین روش تأمین مالی با تکیه بر دانش تحلیل­ مالی متناسب با شرایط اقتصادی روز در بهترین بازه های زمانی برای فروش یا واگذاری به مشتریان خود ارائه می دهد.

در نهایت نیاز پروژه به ابزارهای بازاریابی، برندینگ و فروش را در قالب بسته های مطالعات فرصت در اختیار کارفرمایان قرار می ­دهد.

از اقدامات این بخش، تهیه پرسشنامه ای با مضمون امکانات دفاتر اداری و کانسپت های مراکز اداری است. این اقدام در تمامی مطالعات صورت گرفته توسط شرکت دوان ایرانیان با هدف آشنایی بیشتر از نقطه نظرات تمامی کاربران فضاها با توجه به نوع عملکرد پروژه، انجام می شود تا در کنار تجربه و دانش به روز تیم دوان، خواسته و نیاز اصلی بازار را با بیشترین میزان شفاف سازی نماید. سوالات این پرسشنامه در دو سری با توجه به جامعه هدف که مدیران و صاحبین دفاتر اداری، و همچنین کارمندان ( اشخاصی که به نوعی با فضاها و دفاتر اداری در شهر تهران سرو کار دارند) بوده  تدوین و به 100 نفر از مدیران عالی مرتبه از سازمان های متعدد  و 200 نفر از کارمندان سازمان های متعدد در بخش های خصوصی و دولتی ارسال شده است. هدف از تهیه این پرسشنامه بررسی نظرات صاحبین کسب و کار و مدیران در مورد دفاتر کار و تمامی امکانات به کار گرفته شده در این دفاتر جهت بهبودبخشی به کانسپت دفاتر کاری است. نتایج بدست آمده به عنوان مطالعات پشتیبان در تهیه سناریوها در بخش آخر مطالعات فرصت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

 

برای دانلود نتایج آماری اینجا کلیک کنید.

نتایج نظر سنجی پرسشنامه با مضمون کانسپت های اداری برای مدیران

 

نتایج نظر سنجی پرسشنامه با مضمون کانسپت های اداری برای کارمندان