مهندسین مشاور شهرسازی و معماری YAP

گروه یونانی معماری و شهرسازی Yorgos Andreadis and Partners از سال 1992 فعالیت خود را در زمینه طراحی و معماری آغاز کرده است. این شرکت در زمینه های مختلفی همچون پروژه های عظیم مسکونی، ساختمان های تجاری، طراحی فضاهای شهری، ساختمان ها و برجهای اداری و ... در یونان، پاریس، امارات متحده عربی و ... فعالیت داشته است و تاکنون موفق به کسب جوایز گوناگونی در زمینه های تکنولوژی ساخت، نوآوری در طراحی، مطالعات معماری و .. شده است.

شرکت دوان ایرانیان فعالیت خود را با این شرکت از پاییز 1394 در قالب طرح مطالعات فرصت برج اداری- تجاری آغاز کرده و از تجربه بینظیر این گروه در طراحی واحدهای تجاری همچون هایپرمارکت و مال ها مطابق با آخرین استانداردهای جهانی بهره جسته است. طی تفاهم­ نامه ای در فروردین 1395 همکاری این دو شرکت برای طرح های آتی خصوصا در قالب پروژه های تجاری و اداری به امضا رسید.

www.adis.gr

شرکت پارس مسکن سامان

این شرکت یکی از شرکت‌های گروه شرکت سرمـایه‌گذاری مسکـن است که در استان تهران فعالیت می کند .ارائه خدمات تخصصی و مشاوره در بازار مسکن (اعم از واحدهای مسکونی، تجاری، اداری و ...) در داخل و خارج کشور در امور املاک و مستغلات، سرمایه گذاری و مشارکت، بازاریابی و فروش و خدمات پس از فروش و سایر زمینه‌ های مرتبط و مورد نیاز مشتریان با بکارگیری نیروی انسانی خبره، روش‌های نوین علمی و استفاده بهینه از فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات بگونه‌ای که منجر به ایجاد مزیت‌های رقابتی سازمان گردد از زمینه های فعالیت های این شرکت موفق است. شرکت دوان ایرانیان از سال 87 با این شرکت تبادل اطلاعات و تجربیات می نماید.

پارسیان لنت
شرکت فولاد احسان اهواز

شرکت خدمات فنی و بازرگانی فولاد احسان اهواز طی شماره ثبت 157083 مورخ 1378/8/23 در اداره ثبت و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و سرمایه فعلی شرکت دویست میلیارد ریال می باشد. شرکت طی 16 سال فعالیت خود عمدتا در بخش بازرگانی و واردات و خرید و فروش داخلی فعالیت داشته و بصورت تخصصی در زمینه واردات و خرید و فروش انواع شمش فولادی و محصولات مشابه فعالیت داشته است.

شرکت های هولدینگ فولاد احسان اهواز عبارتند از:

1. شرکت توسعه و تجارت راییکا طی شماره ثبت 400928 مورخ 1390/2/3 در اداره ثبت و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و عمده فعالیت آن در زمینه بازرگانی و خرید و فروش و تجهیزات رایانه ای و الکترونیکی و دوربین دیجیتال می باشد.

2. شرکت پرگاس استیل طی شماره ثبت 412511 مورخ 1390/6/12 در اداره ثبت و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است و در کارخانه ای به مساحت 6000 مترمربع در 2 شیفت در شهرک صنعتی اصفهان کار می کند. عمده فعالیت این شرکت در زمینه تولید انواع پروفیل های فولادی و میلگرد و نبشی و خرید و فروش داخلی می باشد.

3. شرکت ذوب و نورد خراسان از سال 1388 در زمینه نورد و تولید انواع مقاطع فولادی فعالیت می کند.

 

برخی از دارایی های این شرکت که حاکی از تنوع فعالیتی این مجموعه می باشد، شامل موارد ذیل است:

- زمین مرزن آباد به مساحت 44 هزارمتر

- زمین مرزن آباد به مساحت 11 هزارمتر

- زمین تهرانپارس در زمینی به وسعت 1200 مترمربع

- مرغداری در زمینی به مساحت 27500 متر و قابلیت تولید 52000 قطعه مرغ در 3 سالن مجزا

- انبار آهن آلات انزلی در زمینی به مساحت 6000 مترمربع و سوله ای به مساحت 2000 متر مربع مجهز به باسکول دیجیتال در منطقه آزاد انزلی

- مجموعه چند منظوره (هتل- تجاری- اداری) نیروانا سازه کیش در جزیره کیش در زمینی بالغ بر 12400 مترمربع

- انبار فولاد مشهد به مساحت 1100 مترمربع با امکانات دستگاه برش ورق و نبشی

- برج نیروانا واقع در خیابان الهیه با مساحت 2075 مترمربع در 13 طبقه

 

برخی از مشاوران شرکت فولاد احسان اهواز:

- مهندسین مشاور ماندرو؛ مشاور ژئوتکنیک

- دفتر معماری بن سار؛ طراح معماری

- مهندسین مشاور آمود؛ مشاور معماری و شهرسازی

- مهندسین مشاور راهان سازه؛ مشاور معماری و شهرسازی

- شرکت فاما بتن؛ تولید بتن

- گروه صنعتی سهند؛ طراحی و ساخت اتصالات مکانیکی آرماتور (تکنولوژی نوین ساختمان)

- خانه سازی پارسمان سازه؛ نماینده رسمی کوبیاکس در ایران (تکنولوژی نوین ساختمان)

- شرکت سازه های فلزی شهریار؛ ساخت اسکلت فلزی تمام پیچ و مهره

- شرکت صخره های بتنی شفاف آراد؛ مجری پروژه

- مهندس مشاور نو اندیش؛ دستگاه نظارت

شهرداری قزوین
شهرداری قم
شرکت توسعه و عمران چیتگر

شرکت توسعه و عمران چیتگر که در منطقه 22 شهرداری تهران در ضلع غربی دریاچه چیتگر واقع است درحال ساخت بخشی از بزرگترین شهرک های مسکونی پایتخت بنام مجموعه مسکونی چیتگر می باشد. این شهرک یکی از زیباترین و مدرنترین شهرک های در حال ساخت کشور است که برج های مسکونی آن به روش صنعتی در سطح منطقه خودنمایی می کند. کل اراضی منطقه چیتگر به مساحت 679 هکتار است که به پهنه های A تا E تقسیم شده که دو پهنه A و B آن توسط شرکت عمران و توسعه چیتگر تاکنون زیر ساخت رفته است. پهنه A دارای 17 برج و پهنه B دارای 20 برج می باشد.

تعداد کل واحدهای مسکونی در این مجموعه برابر با 10604 واحد در پهنه A و B است که از این تعداد 508 واحد ساخته شده است و تعداد 377 واحد آن نیز تحویل متقاضیان مسکن گردیده است. میزان پیشرفت پروژه 31.6 درصد و تعداد باقی مانده واحدها 10096 می باشد.

پهنه C شامل هشت برج است که به تعاونی های چهارگانه نیرو واگذار شده است و پهنه های E و D در حال تهیه طرح و شروع عملیات اجرایی توسط موسسه مسکن سازان می باشد.

http://maskanbetaja.ir

شرکت انبوهسازان پرتو شهر
شرکت نوسا

شرکت سرمایه گذاری ساختمان ایران ( سهامي عام ) در تاریخ 1375/4/4 تحت شماره 122539 در اداره ثبت شرکت ها و مالكيت صنعتي تهران به ثبت رسیده است. هدف از تاسیس شرکت جذب سرمایه ها و تجهیز پس اندازها به طور مستقیم و انبوه سازی و سرمایه گذاری در بازار سرمایه و همچنین راه یابی به بازار بورس اوراق بهادار بطوریکه این مهم در تاریخ 1377/2/28 محقق گردیده است.

 http://www.icic.ir

 

صفحه1 از4