مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم ارومیه در شهر ارومیه، مرکز استان آذربایجان غربی در شمال غربی ایران واقع شده است. این پروژه در زمینی به مساحت 53500 مترمربع و در 7 طبقه در دو فاز A و B در حال اجرا و ساخت می باشد. موقعیت مکانی عالی، معماری و طراحی زیبا با سبکی مدرن و مینیمال، خدمات و امکانات رفاهی بی نظیر با تأکید بر مفهوم خانواده، مساحت بالای پارکینگ های هوشمند و مدیریت روزانه مرکز خرید منطبق بر استانداردهای جهانی ضامن موفقیت و سرزندگی این مرکز خرید خواهد بود.  

سیتادیوم ارومیه پذیرای اولین حضور شرکت کارفور (هایپر استار) در شمال غرب ایران خواهد بود. آغاز به کار هایپر استار همزمان با افتتاح فاز A، نشان از سطح بالای استانداردهای مرکز خرید سیتادیوم ارومیه برای حضور برندهای برتر دارد.

سیتادیوم ارومیه در پی آن است تا استاندارد لازم برای ورود تمامی برندها و خرده فروشی های مطرح جهان را داشته باشد و از این رو هدف اصلی آن تبدیل شدن به یک برند در حوزه مجتمع های تجاری است.

 

مشخصات پروژه سیتادیوم ارومیه:

- مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم ارومیه 7 طبقه است که شامل هایپرمارکت و پارکینگ می شود و پیش بینی توسعه سینما نیز در طراحی آن دیده شده است.

- سیتادیوم با توجه به توپوگرافی مناسب زمین، در دو فاز A و B طراحی شده است که در دو فاز زمانی نیز ساخته می شوند.

- فاز اول این پروژه شامل هایپرمارکت و تمامی واحدهای پشتیبانی کننده آن و همچنین ردیفی از مغازه ها خواهد بود و مساحت زیرساخت آن حدود 60000 مترمربع می باشد که 11000متر مربع آن به فضای تجاری اختصاص دارد. در حال حاضر این فاز به بهره برداری رسیده است.

- فاز دوم شامل یک ساختمان 7 طبقه تجاری خواهد بود که طراحی پارکینگ نیز در این فاز دیده شده است. مساحت زیرساخت فاز دوم 159849 مترمربع می باشد.

- مساحت زیرساخت کل پروژه حدود 213000 مترمربع می باشد.

 

مروری بر امکانات مجتمع تجاری سیتادیوم ارومیه

- یک طبقه مجزا فودکورت و کافی شاپ در طبقه چهارم، با کیفیت بالای طراحی و اجرا همراه با سیستم های تهویه مطبوع و فضاهای تخلیه هوا، به همراه سیستم تصفیه فاضلاب صنعتی، سیستم تفکیک و دیاگرام انتقال زباله

- شهربازی، با مساحتی چشم گیر در رقابت با دیگر مراکز تفریحی

- هایپرمارکت، در فضایی با وسعت بالا با سیستم تمام هوا و طراحی استاندارد

- فضای کافی و مناسب پارکینگ برای استفاده کنندگان به صورت یک طبقه کامل پارکینگ و 8 طبقه پارکینگ در فضای نیمه باز نیم طبقات

- فضاهای بهداشتی با تعداد مناسب و کافی

- سرزمین بازی کودکان

- احداث یک طبقه سینما در آینده

 

سازنده و سرمایه گذار

پروژه منحصربفرد سیتادیوم ارومیه با مشارکت گروه صنعتی طبیعت میهن از بخش خصوصی با شهرداری ارومیه در حال ساخت و اجرا می باشد. سازندگان و سرمایه گذاران مجتمع تجاری سیتادیوم ارومیه در پی رعایت استانداردها و نکات طراحی و ساخت مدرن ترین مال در شهر ارومیه، از تجارب معماران و طراحان بین المللی استفاده کرده و سعی کردند تمامی این نکات طراحی که سبب تفاوت و تمایز یک مال از یک پاساژ می شود را در این طرح بگنجاند.

 

 

سایر اطلاعات پروژه

- اجرای سیستم هوشمند BMS و بهره وری مناسب از انرژی با همکاری شرکتهای داخلی و خارجی

- دارای سیستم ذخیره برق UPS و برق اضطراری با بهترین کیفیت

- اجرا و نصب آسانسورهای نفربر و باری، پله های برقی و رمپ های متحرک خارجی درجه یک با آخرین تکنولوژی دنیا

- اجرای سیستم ذخیره آب برای مواقع ضروری

- اجرای معماری داخلی و سقفهای کاذب با بهترین مصالح نوین و نفیس

- اجرای پارکینگ ها با سنسور و سیستم هوشمند پارکینگ

- سیستم تهویه و سرمایش و گرمایش مطبوع مجموعه

- دوربین های مداربسته و سیستم حفاظتی- حراستی

- سیستم تلفن مرکزی داخلی

- سیستم اطفاء حریق

- دارای انبار و سردخانه

- محوطه سازی و فضای سبز مدرن

- برخورداری از آب نما و فضاهای سبز در داخل فضای تجاری

 

شرکت دوان ایرانیان مشاور استراتژیک توسعه پروژه می باشد. مکان یابی، مطالعات فرصت و مهندسی ارزش این پروژه بر عهده این شرکت بوده و طبق استراتژی های پیشنهادی از سوی این شرکت، توسعه و ساخت این مجموعه در دو فاز مجزا صورت خواهد گرفت که شروع بهره برداری در همان فاز اولیه توسعه صورت خواهد پذیرفت و همین موضوع سبب بالاترین نرخ بهره وری از پروژه خواهد شد. فعالیت های صنف بندی مجموعه و مدیریت جذب برندها، نامگذاری Naming، برندینگ و تعیین هویت بصری، تدوین استراتژی های بازاریابی پروژه و همچنین مسئولیت استراتژی های قیمت گذاری و واگذاری و فروش نیز برعهده شرکت دوان ایرانیان می باشد.

 

ویدیو سیتادیوم ارومیه را اینجا ببینید. 

وب سایت سیتادیوم 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید:

989123965555+

 

 

 

 

 

 

contentmap_plugin
لیست پروژه ها