مجموعه سرزمین ایرانیان در زمینی به مساحت 1400 هکتار (معادل سه منطقه شهرداری تهران- مناطق 18، 19، و 20 شهرداری تهران) در حال احداث و تکمیل می باشد. طرح مذکور از 24 کاربری متنوع تشکیل شده که در این میان 570 هکتار از آن کاربری مسکونی- اقامتی می باشد. این 24 کاربری در مجموع امکانات و خدمات شهرک سرزمین ایرانیان را تشکیل می دهند. 

سرزمين ايرانيان (آي‌لند) به عنوان بزرگ­ترین شهرک بین ­المللی اقامتی، تفریحی، تجاری، ورزشی، درمانی و آموزشی در ایران، اولين مجموعه­ در كشور می ­باشد كه به طور همزمان سه عنوان زیر را دارا است:

- منطقه نمونه گردشگري بين ‌المللي (مصوبه هیأت محترم دولت)

- شهرك نمونه گردشگري (مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری)

- منطقه ويژه اقتصادي (مصوبه مجلس محترم شورای اسلامی)

 

مجموعه گلف سرزمين ايرانيان در زميني بالغ بر 320 هكتار در قلب پروژه سرزمين ايرانيان و داخل بلوار 70 متري واقع شده است و از جمله مهمترین بخش های توسعه این پروژه عظیم می باشد. این مجموعه اقامتی که به پشتوانه جذابیت و محبوبیت ورزش گلف و برمبنای برآورده کردن استانداردهای ویژه این ورزش بنا شده است دارای 7 دریاچه مصنوعی جمعاً به مساحت 3 هکتار می باشد. زمین های چمن گلف در دو فاز در دست اجرا هستند و مساحت 92 هکتار را به خود اختصاص داده اند. این دهکده اقامتی مشتمل بر 1620 واحد مسکونی ویلایی به دور زمین استاندارد گلف با 18 حفره طرح ریزی شده است. بخشی از این ویلا ها در قسمت شمالی زمین گلف و بخش دیگری در قسمت جنوی و غربی آن واقع شده اند.

قرار گیری دهکده گلف در قلب پروژه سرزمین ایرانیان موقعیت آن را نسب به سایر بخش ها استراتژیک نموده است. این مجموعه با داشتن زمینی به مساحت 92 هکتار است به عنوان ریه های تنفسی شهرک ایرانیان قلمداد می گردد. دهکده گلف دارای چمن ویژه ای مخصوص بازی گلف است که به صورت انحصاری و برای پروژه زمین گلف، از خارج از ایران وارد شده و طی نظارت مشاوران شرکت پاسفیک کاست دیزاین در شرایط خاصی در ایران، پرورش داده می شود. نگهداری چمن علاوه برتحمیل هزینه های بسیار زیاد ، نیاز به مقدار زیادی آب برای ادامه حیات دارد، اما گونه چمن استفاده شده در این پروژه با در نظر گرفتن شرایط و اقلیم منطقه انتخاب شده و کاملا با شرایط منطقه سازگار می باشد و به علت نوع رویش خاص آن هزینه نگهداری زیادی نیز ندارد.

علاوه بر موقعیت ویژه می توان به طراحی منحصر به فرد مجموعه ویلایی این دهکده نیز اشاره نمود. در این طراحی از مزیت توپوگرافی زمین جهت داشتن دید و منظر ویلاهای به زمین گلف استفاده شده است به طوریکه بسیاری از ویلاهای اطراف زمین امکان دید به فضای سبز را دارا می باشند.

 

سایر اطلاعات پروژه:

- مجموعه دهکده گلف دارای امکانات زیر می باشد:

- مجموعه ورزشی و کلوپ گلف

- تالار و سالن اجتماعات مجلل

- زمین تنیس و اسکواش

- استخر و سالن بدنسازی

- رستوران و کافی شاپ

- هتل

- Proshop

 

مالک و سرمایه گذار:

در راستای تحقق سیاست­ های دولت مبنی بر گسترش صنعت گردشگری در ایران و همچنین با توجه به نیاز مبرم کشور و به ­خصوص شهر تهران به افزایش سرانه مناطق تفریحی و گردشگری، شرکت توسعه سیاحان سرزمین ایرانیان به عنوان یک Master Developer (توسعه ­دهنده مادر) پیشرو در این حوزه در تاریخ 1386/3/6 تاسیس گردید.

شرکت توسعه سیاحان سرزمین ایرانیان با توجهبه مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری و مصوبه مجلس محترم شورای اسلامی، رسالت اصلی شهرک­سازی و ایجاد منطقه ویژه اقتصادی، احداث تمامی زیرساخت‌های پروژه (پروژه‌های زیربنایی) شامل احداث کلیه مسیرها، توزیع آب، توزیع برق، جاده‌ها، زون­بندی­ ها و قطعه ­بندی را به عهده دارد تا با احداث زیرساخت­های پروژه‌های زیربنایی، شرایطی را برای ورود سایر سرمایه­ گذاران در حوزه‌های روبنایی شامل پروژه‌های تفریحی، تجاری و مسکونی را به وجود آورد.

شرکت توسعه سیاحان سرزمین ایرانیان از طریق مشارکت با مشاوران و شرکت­های بین ­المللی مطرح در این حوزه، هدف افزایش سطح رفاه جامعه و تامین انتظارات سهامداران را دنبال می­ کند. به جهت پیشبرد اهداف پروژه سرزمین ایرانیان و نبود دانش فنی و تخصصی در بسیاری از حوزه های در دست، این شرکت با هدف اجرای بهترین اقدام در هر یک از بخش ها با 19 شرکت از متخصصان بین المللی قراردادهای جهت مشاوره منعقد نمود.

 

موقعیت مکانی:

 کیلومتر 38 بزرگراه تهران - ساوه

 

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت پروژه دهکده گلف مراجعه فرمایید:

iland-Golf Resort

ارتباط مستقیم با مدیر فروش پروژه دهکده گلف:


+98 912 3865555

 

سرزمین

گلف

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

contentmap_plugin
لیست پروژه ها