برج مجلل اداری - تجاری لکسون بعنوان اولین هتل اداری ایران در 30 طبقه با چشم اندازی ویژه به بزرگترین دریاچه مصنوعی کشور و پارک جنگلی چیتگر در حال ساخت می باشد. طراحی این پروژه توسط آرشیتکت بنام کشور، مهندس فرزاد دلیری انجام شده است. این پروژه علاوه بر قرارگیری در موقعیت مکانی منحصر بفرد به لحاظ تعاریف ویژه در بخشهای اداری، متفاوت از پروژه های دیگر تجاری و اداری می باشد. سرمایه گذاری و بهره برداری این پروژه توسط شرکت خصوصی توسعه ابنیه همت صورت گرفته است. برج لکسون در زمینی به مساحت 5400 متر مربع با زیربنای 100000 متر مربع دارای 260 واحد اداری و 90 واحد تجاری می باشد. داشتن امکانات خاص واحدهای اداری، اداری ویژه (Special office)، اداری اقامتی (Home office) و تجاری لوکس ، فضاسازی های مناسب مشاعات، ارائه خدمات هتلینگ و سایر ویژگی های برجسته، دلیل محکمی در بالا بردن ضریب اطمینان جهت کسب ارزش افزوده در زمان بهره برداری خواهد بود و این برج را تبدیل به یکی از مجموعه های منحصربفرد اداری- تجاری شهر تهران کرده است.

 

مالک و سرمایه گذار:

جمعی از مدیران با سابقه درخشان در صنعت ساختمان در کنار مدیران و کارکنانی برجسته موفق در دیگر عرصه های علمی و فرهنگی کشور، اعضای 106 نفره ی سهامداران شرکت توسعه ابنیه همت را به شماره ثبت 424074 تشکیل میدهند. این شرکت به لحاظ رزومه ساخت و تعهد در زمان تحویل، تجربه ارزشمندی در زمینه سرمایه گذاری و ساخت پروژه های مختلف در تهران داشته است. پروژه لکسون یکی از شاخص ترین پروژه های حال حاضر این شرکت می باشد.

www.abniehemmat.ir

 

موقعیت مکانی:

تهران، ساحل شرقی دریاچه بزرگ تهران، بلوار موج، بلوار صدف، دفتر اطلاع رسانی برج لکسون

 

شرکت دوان ایرانیان فعالیت های گوناگونی در حوزه برندینگ و هویت دهی پروژه شامل نامگذاری Naming، طراحی لوگو، طراحی دفتر فروش، دکوراسیون داخلی و ...؛ تدوین استراتژی های قیمت گذاری؛ فعالیت های مربوط به بازاریابی و فروش پروژه لکسون را به عهده دارد.

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت پروژه لکسون مراجعه فرمایید:

www.lexontower.com

 

شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام، تصاویر، پلان ها و شرایط پرداخت واحدهای برج لکسون مشاهده فرمایید و آخرین اخبار را پیگیری کنید:

https://telegram.me/Lexontower

ارتباط مستقیم با مدیر فروش پروژه لکسون:

989123865555+

تماشای ویدئو

 

 

 

contentmap_plugin
لیست پروژه ها