مجتمع مسکونی ستاره پونک در فضایی به مساحت 14630 مترمربع و با هدف ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی و تأمین مسکن شهروندان قزوینی طراحی شده است. این پروژه شامل 7 برج با تعداد طبقات 17، 18 و 19 می باشد و در محله پونک با دسترسی از شمال به آزادراه قزوین زنجان، از شرق به بلوار نخبگان و جاده بوستان باراجین، از جنوب به بلوار امیرکبیر و از غرب به خیابان نوروزیان و دانشگاه بین المللی امام خمینی قرار دارد.

مالک و سرمایه گذار پروژه برج های مسکونی ستاره پونک شرکت بهسازان آینده قزوین می باشد که موسسه صندوق ذخيره كاركنان شهرداري قزوين به منظور قدم نهادن در مسير اهداف پيش روي خود اقدام به همکاری مشترک و خريد سهام شركت بهسازان آينده قزوين نموده است.

پروژه مهندسی بازاریابی و فروش برج های مسکونی ستاره پونک قزوین در سال 1392 و با 30 درصد پیشرفت فیزیکی به دوان ایرانیان محول شد. پس از تشکیل تیم کاری و استقرار آن در قزوین، فرآیند تحقیقات بازار شهر قزوین به منظور پشتوانه ای برای قیمت گذاری متناسب با وضعیت عرضه بازار و شناسایی عادات، سبک زندگی و فرهنگ حاکم بر این شهر آغاز شد. در این مرحله با سخت گیری های کارفرما، امکان طراحی بسته قیمتی جذاب از تیم دوان سلب شد. نتایج تحقیقات بازار نیز با حقیقت امر و قیمت نهایی عرضه همخوانی نداشت. همچنین، نکته ای که کارفرما در طراحی پروژه از آن غافل شده این بود که در قزوین تمایل به آپارتمان نشینی بسیار کمتر از سکونت در خانه های ویلایی یا آپارتمان هایی با 5-6 واحد است. با این وجود تیم دوان با رویکرد راهبردی خود اقدام به طراحی و تجهیز دفتر فروش، آماده سازی واحد نمونه در برج به منظور بازدید، طراحی و تنظیم کمپین بازاریابی و فروش و ایجاد صف بازدید نمود. تیم دوان با راهکار های هوشمندانه خود توانست در فاز اول 30 درصد پروژه را به فروش برساند. پس از اتمام فاز اول و با توجه به عدم تزریق منابع مالی حاصل از فروش در پیشرفت فیزیکی پروژه، دوان ایرانیان از تمدید قرارداد فروش فاز دوم با شرکت بهسازان آینده قزوین خودداری کرد. دوان ایرانیان با افتخار این پروژه را به عنوان درسی برای پایبندی عمیق تر به اصول حرفه ای خود، اهمیت نقش ارزیاب در تیم کاری و تجربه ای برای پردازش دقیق تر اطلاعات در پرونده کاری خود ثبت کرده است.

 «تمرکز اصلی ترین درسی است که دوان ایرانیان از پروژه ستاره پونک آموخت.»

مدیر توسعه دوان ایرانیان

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت پروژه مراجعه فرمایید:

http://www.setarepounak.com

 

 

لیست پروژه ها