Developed in conjunction with Joomla extensions.

اخبار

کارفرمایان

...

راهکارهای ما

 • مهندسی بازاریابی و فروش Open or Close

  از آن جایی که مهندسی بازاریابی و فروش ، مقوله ای نو در صنعت ساختمان به شمار می رود، در حال حاضر بسیاری از فعالان صنعت ساختمان با فرآیند و فعالیت هایی که در آن صورت می پذیرد آشنائی کافی ندارند. آنچه مهندسی بازاریابی و فروش را از فعالیت های سنتی بازاریابی و فروش جدا می نماید، تفکر استراتژیک و بلند مدتی است که در پس فرآیند نهفته است و آن را به صورت یک فرآیند یکپارچه و منسجم شکل داده است. در واقع فروش یکی از عوامل زیر مجموعه بازاریابی است به عبارتی فروش انتهایی ترین عملیات بازاریابی در یک معامله است، ولی در عین حال شروع یک رابطه صادقانه و بلند مدت با مشتریان است، از جمله خدمات بسیار مهمی که شرکت دوان به کارفرمایان ارائه می نماید. اجرای بندهای فعالیت مهندسی بازاریابی و فروش و ارائه مشاوره فني- مهندسي در اين فرآيند می باشد.

   

 • مطالعات فرصت Open or Close

  مطالعات فرصت یا Opportunity Studies به مطالعاتي اطلاق مي گردد كه به دنبال شناسايي سريع وارزان حقايق برجسته بازار در يك فرصت سرمايه ­گذاري مي باشد. حال حاضر باتوجه به تغيير رفتار مصرف ­كننده در كشور و تغییر شرایط بازار، مخاطرات زيادي متوجه پروژه ­هايی است که بدون انجام مطالعات تخصصی اقدام به شروع سرمایه گذاری می نمایند. شركت دوان ايرانيان جهت انجام مطالعات فرصت تلاش مي نمايد ضمن ارائه تصوير روشني از بازار به سرمايه ­گذار با دوري از هر گونه متورم­ سازي درآمدها و انطباق ميزان در آمدها با واقعيت ­هاي موجود دربازار و همچنین تعريف هزينه ­هاي منطقي جهت اجرا به تحليل اقتصادي گزينه ­هاي خلق شده بپردازد.

 • تحقیقات بازار Open or Close

  تحقیقات بازار به تلاشی برنامه ­ریزی شده به منظور جمع ­آوری اطلاعات از بازار و مشتریان گروه هدف گفته می­ شود. تحقیقات بازار بخش بسیار حائز اهمیتی از تدوین استراتژی­ های تجاری است. این تحقیق عاملی اساسی در بهبود جایگاه رقابتی در میان رقبا است زیرا اطلاعات مهمی را گردآوری می کند که نیازهای بازار را تحلیل و شناسایی کرده، گستردگی بازار را مشخص کرده و وضعیت رقابتی را تعیین کند و از همین طریق می­ تواند جایگاه خود را در این رقابت مشخص کند.

موسسین

ماکان عیدی پور
رئیس هیت مدیره
بشیر انیسی
مدیر عامل و عضو هیت مدیره

سخن مدیرعامل

 فلسفه کاری ما ساده است: هیچ گاه کاری که به آن اعتقاد نداری را انجام نده! هرکاری را با چنان شور و اشتیاقی انجام بده که انگار اولین وظیفه شغلی توست و با چنان دقتی پیگیری کن که انگار این آخرین است!

شرکت سرمایه گذاری ایرانیان اطلس

شرکت سرمایه­ گذاری ایرانیان اطلس به شماره ثبت 59784، به عنوان یک مجموعه سرمایه­ گذاری در حوزه ساخت و سازهای عمرانی فعالیت می نماید و از پشتوانه اقتصادی بانک انصار و سرمایه­ گذاران بخش خصوصی برخوردار می ­باشد. این شرکت سرمایه­گذاری های اثر بخشی را با الویت توسعه قطب­ هاي كسب­ وكار از طریق جذب و توسعه فرصت­ های سرمایه‌ گذاری و اجرای طرح­ های متمایز انجام می دهد و همواره ایجاد ارزش افزوده اقتصادی برای تضمین منافع سرمایه­گذاران و تامین سود مورد انتظار (همراه با مدیریت ریسک) در عین توجه به مسئولیت‌ های اجتماعی شرکت (ارتقای سطح دانش ساختمان کشور و افزايش آسايش محيطي شهروندان) را مدنظر قرار می دهد.

برخي از پروژه هاي اتمام يافته شركت به شرح ذيل مي باشد:

برج امام رضا (ع )

نگین قلهک، 

اطلس کرمان،

 اطلس گرگان،

 شهید کلاهدوز تهران،

 برج IT زند شیراز، 

سحر تبریز،

 نارنجستان 2 تهران، 

میثم شیراز، 

پارکینگ طبقاتی زند شیراز،

 52 واحدی کیش، 

اطلس چابکسر،

 اطلس قم، 

198 واحدی بهاران،

 توانیر تهران،

 اطلس چالوس، 

اطلس جهرم، 

پاستور تهران،

 پروژه افراسیابی، 

اندیشه کیش،

 مجتمع خدماتی صدف کیش،

 اطلس بندر عباس،

 ساختمان نارنجستان، و...

www.iranianatlas.ir