Developed in conjunction with Joomla extensions.

کارفرمایان

...

راهکارهای ما

 • مهندسی بازاریابی و فروش Open or Close

  از آن جایی که مهندسی بازاریابی و فروش ، مقوله ای نو در صنعت ساختمان به شمار می رود، در حال حاضر بسیاری از فعالان صنعت ساختمان با فرآیند و فعالیت هایی که در آن صورت می پذیرد آشنائی کافی ندارند. آنچه مهندسی بازاریابی و فروش را از فعالیت های سنتی بازاریابی و فروش جدا می نماید، تفکر استراتژیک و بلند مدتی است که در پس فرآیند نهفته است و آن را به صورت یک فرآیند یکپارچه و منسجم شکل داده است. در واقع فروش یکی از عوامل زیر مجموعه بازاریابی است به عبارتی فروش انتهایی ترین عملیات بازاریابی در یک معامله است، ولی در عین حال شروع یک رابطه صادقانه و بلند مدت با مشتریان است، از جمله خدمات بسیار مهمی که شرکت دوان به کارفرمایان ارائه می نماید. اجرای بندهای فعالیت مهندسی بازاریابی و فروش و ارائه مشاوره فني- مهندسي در اين فرآيند می باشد.

   

 • مطالعات فرصت Open or Close

  مطالعات فرصت یا Opportunity Studies به مطالعاتي اطلاق مي گردد كه به دنبال شناسايي سريع وارزان حقايق برجسته بازار در يك فرصت سرمايه ­گذاري مي باشد. حال حاضر باتوجه به تغيير رفتار مصرف ­كننده در كشور و تغییر شرایط بازار، مخاطرات زيادي متوجه پروژه ­هايی است که بدون انجام مطالعات تخصصی اقدام به شروع سرمایه گذاری می نمایند. شركت دوان ايرانيان جهت انجام مطالعات فرصت تلاش مي نمايد ضمن ارائه تصوير روشني از بازار به سرمايه ­گذار با دوري از هر گونه متورم­ سازي درآمدها و انطباق ميزان در آمدها با واقعيت ­هاي موجود دربازار و همچنین تعريف هزينه ­هاي منطقي جهت اجرا به تحليل اقتصادي گزينه ­هاي خلق شده بپردازد.

 • تحقیقات بازار Open or Close

  تحقیقات بازار به تلاشی برنامه ­ریزی شده به منظور جمع ­آوری اطلاعات از بازار و مشتریان گروه هدف گفته می­ شود. تحقیقات بازار بخش بسیار حائز اهمیتی از تدوین استراتژی­ های تجاری است. این تحقیق عاملی اساسی در بهبود جایگاه رقابتی در میان رقبا است زیرا اطلاعات مهمی را گردآوری می کند که نیازهای بازار را تحلیل و شناسایی کرده، گستردگی بازار را مشخص کرده و وضعیت رقابتی را تعیین کند و از همین طریق می­ تواند جایگاه خود را در این رقابت مشخص کند.

موسسین

ماکان عیدی پور
رئیس هیت مدیره
بشیر انیسی
مدیر عامل و عضو هیت مدیره

سخن مدیرعامل

 فلسفه کاری ما ساده است: هیچ گاه کاری که به آن اعتقاد نداری را انجام نده! هرکاری را با چنان شور و اشتیاقی انجام بده که انگار اولین وظیفه شغلی توست و با چنان دقتی پیگیری کن که انگار این آخرین است!

گروه عمران و مسکن سازه پایدار قرن

گروه عمران و مسکن سازه پایدار قرن با هدف ایجاد یک حرکت عظیم در عرصه فعالیت‌های عمرانی‌، تلاش در جهت آبادانی ایران اسلامی و به‌منظور تأمین مسکن ارزان و با کیفیت و کاهش هزینه‌ ساز‌ و‌ ساخت مسکن در ابتدای سال 1389 تشکیل شد.

در مجموع در شركت ‌هاي زير‌مجموعه هلدينگ بيش از 300 پروژه عمراني در دست طراحي و اجرا مي‌باشد. پروژه ‌هاي شركت "عمران و مسكن سازه پايدار قرن" در حوزه‌ هاي مختلف عمراني از‌جمله‌: مجتمع‌ هاي مسكوني‌، مسكن مهر، تجاري‌، اداري‌، رفاهي، فرهنگي، سد، جاده، پل و ... طبقه بندی مي ‌شوند. در‌حال‌حاضر گروه عمران و مسكن سازه پايدار قرن در كليه استان ها تشكيل شده است و در حال اجرای پروژه می باشد. در استان تهران نيز 8 شركت سازه پايدار تشكيل و پروژه ‌هاي اين استان هر كدام بر‌اساس نوع كاربري و محل استقرار در بين 8 شركت تقسيم و واگذار شده است.

گروه عمران و مسكن سازه پايدار داراي شركت‌هاي تخصصي مانند شركت انبوه‌سازان سبز انديشان، شركت عمران و توليدي نيرو، موسسه ناجي سازان امين، شركت عمران و مسكن سازه پايدار فضا كار قرن، شركت ماشين آلات، هميار نيرو گستر يگانه، شركت عمران و مسكن سازه پايدار ژئو آزما، موسسه خدمات حسابداري و مشاوره مديريت امين محاسب قرن‌، مهردانا طرح پردازان، شرکت تاسيسات مکانيکي و خدمات، شرکت احداث، نگهداري و بهره‌برداري آزاده راه اروميه- تبريز مي ‌باشد.

www.sazepaydar.ir