Developed in conjunction with Joomla extensions.

اخبار

کارفرمایان

...

راهکارهای ما

 • مهندسی بازاریابی و فروش Open or Close

  از آن جایی که مهندسی بازاریابی و فروش ، مقوله ای نو در صنعت ساختمان به شمار می رود، در حال حاضر بسیاری از فعالان صنعت ساختمان با فرآیند و فعالیت هایی که در آن صورت می پذیرد آشنائی کافی ندارند. آنچه مهندسی بازاریابی و فروش را از فعالیت های سنتی بازاریابی و فروش جدا می نماید، تفکر استراتژیک و بلند مدتی است که در پس فرآیند نهفته است و آن را به صورت یک فرآیند یکپارچه و منسجم شکل داده است. در واقع فروش یکی از عوامل زیر مجموعه بازاریابی است به عبارتی فروش انتهایی ترین عملیات بازاریابی در یک معامله است، ولی در عین حال شروع یک رابطه صادقانه و بلند مدت با مشتریان است، از جمله خدمات بسیار مهمی که شرکت دوان به کارفرمایان ارائه می نماید. اجرای بندهای فعالیت مهندسی بازاریابی و فروش و ارائه مشاوره فني- مهندسي در اين فرآيند می باشد.

   

 • مطالعات فرصت Open or Close

  مطالعات فرصت یا Opportunity Studies به مطالعاتي اطلاق مي گردد كه به دنبال شناسايي سريع وارزان حقايق برجسته بازار در يك فرصت سرمايه ­گذاري مي باشد. حال حاضر باتوجه به تغيير رفتار مصرف ­كننده در كشور و تغییر شرایط بازار، مخاطرات زيادي متوجه پروژه ­هايی است که بدون انجام مطالعات تخصصی اقدام به شروع سرمایه گذاری می نمایند. شركت دوان ايرانيان جهت انجام مطالعات فرصت تلاش مي نمايد ضمن ارائه تصوير روشني از بازار به سرمايه ­گذار با دوري از هر گونه متورم­ سازي درآمدها و انطباق ميزان در آمدها با واقعيت ­هاي موجود دربازار و همچنین تعريف هزينه ­هاي منطقي جهت اجرا به تحليل اقتصادي گزينه ­هاي خلق شده بپردازد.

 • تحقیقات بازار Open or Close

  تحقیقات بازار به تلاشی برنامه ­ریزی شده به منظور جمع ­آوری اطلاعات از بازار و مشتریان گروه هدف گفته می­ شود. تحقیقات بازار بخش بسیار حائز اهمیتی از تدوین استراتژی­ های تجاری است. این تحقیق عاملی اساسی در بهبود جایگاه رقابتی در میان رقبا است زیرا اطلاعات مهمی را گردآوری می کند که نیازهای بازار را تحلیل و شناسایی کرده، گستردگی بازار را مشخص کرده و وضعیت رقابتی را تعیین کند و از همین طریق می­ تواند جایگاه خود را در این رقابت مشخص کند.

موسسین

بشیر انیسی
مدیرعامل و رییس هیئت مدیره
نظیر انیسی
عضو هیئت مدیره
ماکان عیدی پور
عضو گروه موسسین

سخن مدیرعامل

 فلسفه کاری ما ساده است: هیچ گاه کاری که به آن اعتقاد نداری را انجام نده! هرکاری را با چنان شور و اشتیاقی انجام بده که انگار اولین وظیفه شغلی توست و با چنان دقتی پیگیری کن که انگار این آخرین است!

حجم سرمایه گذاری در مسکن در سه سال گذشته؛ اسفند 95

معاون وزیر راه وشهرسازی در گفت و گو با ایرنا: سرمایه گذاری درحوزه مسکن درسه سال گذشته بیش از 2266 هزارمیلیارد ریال بوده است.

 

«حامد مظاهریان » در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: براساس آمار بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، این میزان سرمایه گذاری دربخش مسکن در سال های 1392 تا 1394 انجام شده است.
وی با اشاره به ضرورت رونق بازار مسکن و رشد مثبت این بخش افزود: بررسی متغیرهای پیش نگر حوزه مسکن از توقف و محدود شدن روند رشد منفی متغیرها و شاخص های بخش مسکن از جمله تعداد معاملات، سرمایه گذاری در ساختمان های جدید، تعداد پروانه های ساختمانی و ارزش افزوده و حاکم شدن ثبات نسبی در این بخش حکایت دارد.
به گفته مظاهریان، بر اساس آمارهای منتشره تعداد معاملات در نه ماهه اول سال جاری حدود 9 درصد افزایش یافته و تعداد پروانه های ساختمانی صادره در کشور در ماه های مهر و آبان امسال روند صعودی داشته است.
معاون ساختمان و مسکن وزیر راه و شهرسازی می گوید، نرخ رشد سرمایه گذاری در بخش ساختمان شروع شده است به طوری که در شش ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 0.8 درصد مثبت شده و این نشان می دهد رشد منفی ارزش افزوده بخش ساختمان نیز کاهش یافته و روند رو به افزایش نوید بخش خروج تدریجی بخش مسکن از رکود است.
مظاهریان با بیان اینکه برای رونق بازار مسکن تقویت بنیه مالی اقشار متوسط جامعه ضروری است، گفت: تقویت قدرت خرید و تشکیل تقاضای مؤثر در قشر متوسط جامعه با تمرکز بر توسعه تسهیلات خرید برای خانه‌ اولی‌ها و افزایش سقف تسهیلات مسکن، تقویت بازار رهن به منظور ایجاد زیرساخت های تامین مالی مورد نیاز و انتشار اوراق رهنی در بازار سرمایه با هدف تقویت منابع مالی بانک مسکن، همه در راستای تلاش برای رونق بازار مسکن انجام شده است.
مظاهریان تقویت تولید مسکن در بافت‌های فرسوده‌ی شهری برای خانوارهای متوسط و بسط تسهیلات بازسازی و ارتقای کیفیت درون بافت‌های فرسوده ازطریق بازار پول ﴿ تسهیلات مشارکت مدنی ساخت، تسهیل تسهیلات خرید مسکن، صندوق یکم ویژه‌ بافت‌های فرسود، حساب پس‌انداز مسکن جوانان) و یا بازار سرمایه ﴿صدور اوراق سرمایه‌ گذاری شهری، اوراق اجاره، اوراق مرابحه، اوراق سفارش ساخت﴾ را در جهت تقویت این بازار عنوان کرد.
معاون ساختمان و مسکن وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به این سوال که با توجه به افزایش تسهیلات بانکی هنوز بازار مسکن رونق ندارد وبانک های دیگر برای پرداخت تسهیلات طبق مصوبه شورای پول و اعتبار همکاری ندارند، گفت: با توجه به مازاد ساخت و ساز در دوره قبل و موجودی مسکن در بازار مسکن، تقاضای موجود در بازار منجر به ایجاد انگیزه سرمایه گذاری در این بازار نمی شود.
این مقام مسئول در وزارت راه وشهرسازی یادآورشد: از طرفی با توجه به اینکه پرداخت تسهیلات صندوق پس انداز یکم از خرداد سال جاری آغاز شده و آمارهای سامانه ثبت معاملات املاک حاکی از افزایش تعداد معاملات از 3 ماهه دوم سال جاری بوده است، می توان گفت این تسهیلات توانسته است بخشی از تقاضای موجود در بازار را به تقاضای موثر تبدیل و موجبات ایجاد تحرک نسبی بازار مسکن را در بازار فراهم کند، لذا تاثیرگذارنبودن افزایش تسهیلات بر بازار مسکن درست نیست.
به گزارش ایرنا، پیش از این «محمدهاشم بت شکن» مدیرعامل بانک مسکن گفته بود: تا 15 بهمن ماه امسال 140 هزار فقره معادل 30هزار میلیارد ریال در شعب بانک مسکن برای دریافت تسهیلات خرید مسکن در صندوق پس انداز خانه یکم سپرده گذاری شده است و با ورود به خرداد ماه سال 1396 میزان پرداخت این تسهیلات به زوجین جوان بیشتر خواهد شد.
وی اظهارداشت: پیش از کاهش سود تسهیلات این بانک به 8 و 9.5 درصد به طور میانگین روزانه 160 فقره سپرده گذاری در حساب صندوق خانه یکمی ها در شعب این بانک انجام می شد، اما با کاهش سود تسهیلات هم اکنون به طور میانگین روزانه 700 فقره حساب در شعب این بانک در سراسر کشور افتتاح و هر 6 ماه یک بار موجودی آنها در این صندوق دو برابرمی شود.

منبع: ایرنا