دوستیابی نژادی در نزدیکی بروجردایران قدمت قدمت انگلیسی قدمت سالمندان در تربت-حیدریهایران برنامه های دوستیابی برای آندروید شهریارایران قدمت سیاه دوستیابی به اندازه بزرگ آبادانایران دوست یابی نوجوان بروجردایران دوستیابی نژادی در اردبیلایران شهرستان دوستیابی در شهریارایران خدمات دوست یابی ارشد در سمنانایران قلاب کامل نزدیک کرمانشاهایران سایت دوستیابی قدمت هر کسی دردایران joy دوست یابی مهاجرت ارومیهایران سایت های دوستیابی رایگان شهر کائمشهرایران message سرویس دوستیابی میلیونر در تربت-حیدریهایران وب سایت دوستیابی رایگان در نزدیکی مارودشتایران برنامه دوست یابی شهر بیرجندایران دوستیابی به اندازه بزرگ میاندوآبایران دوست یابی بابلایران وب سایت مرد آژانس اتصال به قدمت جایگزین در رفسنجانایران قدمت اکنون در کوچانایران سایت های قدمت اجرایی watch 最好的约会教练 南投縣 lesbian dating app near Sutton Coldfield UK get bitcoin with paysafecard speed dating near in Oakville Canada ¿Cómo se beneficia del comercio de divisas
شرکت سرمایه گذاری مسکن زاینده رود

شرکت سرمایه‌گذاری مسکن زاینده‌رود با ماهیت شعبه و مرکزیت شهر اصفهان با هدف تحت پوشش قرار دادن استان‌های اصفهان، چهار محال بختیاری و یزد در نیمه اول سال 1369 تاسیس شد و از سال 1385 به صورت شرکت مستقل فعالیت خود را آغاز نمود. تاکنون در این شرکت عملیات اجرایی 60 پروژه مسکونی، تجاری و اداری شامل حدود 6640  واحد با زیر بنای کل بیش از 824.250 هزار متر مربع احداث و به خریداران تحویل داده است . احداث پروژه ‌های شاخصی چون مجتمع مسکونی زیتون، گلسار، گلها،سایدا ، زاینده رود و تجاری شریعتی، محتشم کاشان، تجاری سرو بهارستان، اداری رودکی، اداری تجاری پردیس، ویلاهای بانک مسکن چادگان و سرپرستی بانک مسکن درشهرکرد از جمله سوابق  این شرکت به شمار می‌رود. علاوه براین موارد، اجرای پروژه 399 واحدی مسکن مهر شاهین شهر اصفهان نیز در کارنامه شرکت به چشم می‌خورد. این شرکت با تبدیل به سهامی عام، در سال 1393 با نماد«ثرود» در بازار فرابورس پذیرفته و عرضه شد.

شرکت دوان ایرانیان در سال 1399 همکاری خود را با شرکت سرمایه گذاری مسکن زاینده رود و در پروژه مرکز تجاری فیروزه آغاز کرده و در این همکاری به عنوان مشاور استراتژیک بازاریابی و فروش ایفای نقش نموده است.

 

برای آشنایی بیشتر با شرکت سرمایه گذاری مسکن زاینده رود روی این لینک کلیک نمایید.

 

 
شرکت معماری بن سار

شرکت معماری Bonsar در سال 1376 توسط محمد مجیدی تاسیس شد. وی فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی در رشته معماری می باشد و تا کنون جایزه های ملی و بین المللی بسیاری را دریافت نموده است. یکی از معروف ترین پروژه های مجیدی مجتمع چهارسو در قلب شهر تهران است و در سالهای اخیر، رویکردی مبنی بر ارتبط موفق شهر و معماری یکی از نگرانیهای غالب استودیو معماری بن سار بوده است.

گروه بن سار به مدیریت آقای مجیدی در پروژه های سیتادیوم رشت و سیتادیوم ارومیه با شرکت دوان ایرانیان همکاری می کند و مسئولیت مشاور طراحی و معماری بومی سیتادیوم را برعهده دارد. از دلایل همکاری شرکت دوان ایرانیان با گروه بن سار تجربه ارزشمند این شرکت در امر تجاری سازی و داشتن پروژه های موفق مراکز تجاری بوده است که با نگاه تلفیق فعالیت های تجاری، فرهنگی و تفریحی طراحی شده اند. همچنین فرآهم آوردن فضایی مدرن در عین حفظ یکپارچگی منطقه که در جهت بازآفرینی تعاملات اجتماعی فرهنگی پیش رود، دغدغه اساسی در بازنگری طرح سیتادیوم رشت توسط گروه بن سار بوده است.

وبسایت شرکت معماری بن سار

 

گروه شرکت های ایرانیان اطلس

گروه شرکت های ایرانیان اطلس (تاسیس در سال ۱۳۶۵) از سال ۱۳۸۴ به صورت رسمی خود را به عنوان یک گروه سرمایه گذاری و اجرایی در صنعت ساختمان کشور معرفی کرد و تا امروز در این عرصه حضوری جدی و مستمر دارد. با گذشت زمان فصل جدیدی از فعالیت های این شرکت آغاز شد زیرا رسما با چشم انداز «سرآمدی و پیشتازی در صنعت ساختمان کشور» و قرار دادن ارزش آفرینی و سود آوری از طریق خلق بناهای برتر و ماندگار به عنوان ماموریت خود کوشید تا با بهره گیری از جدیدترین فناوری ها، راهبری و مدیریت پروژه های ساختمانی در کشور را به لحاظ ویژگی های ممتاز به سر انجام برساند. اما از ابتدای سال ۱۳۹۶ و با درک شرایط اقتصادی حاکم بر کشور و تحلیل بازار صنعت ساختمان، تدوین استراتژی جدید و همسو با شرایط فعلی و آتی شرکت و نیز اصلاح برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت را در دستور کار قرار داد تا بتواند به توسعه کمی و کیفی فعالیت های خود در دوره های پیش رو بپردازد. این شرکت در طول سال های فعالیت خود، با ایجاد زنجیره ای ارزشمند از شرکت های ساختمانی در زمینه های مختلف توانست جایگاه خود را در بازار رقابتی تثبیت نماید.

تا به حال شرکت دوان ایرانیان در دو پروژه با گروه شرکت های ایرانیان اطلس همکاری داشته است. همکاری اول با این گروه در سال 1390 و در پروژه تجاری-اداری اطلس انقلاب در تهران بود که زمانی که پروژه در مرحله اسکلت بود، کارگزاری بازاریابی و فروش این پروژه به شرکت دوان ایرانیان واگذار شد. همکاری دیگر دوان ایرانیان با ایرانیان اطلس در پروژه برج مسکونی اطلس در جزیره کیش بود که در سال 1391 و با توجه به سابقه موفقیت آمیز همکاری انجام کلیه امور بازاریابی و فروش پروژه به شرکت دوان ایرانیان واگذار گردی که به بهترین شکل انجام شد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با گروه شرکت های ایرانیان اطلس به وب سایت این شرکت مراجعه نمایید:www.iranianatlas.ir

 

  

رهاب ساخت ماهان

 

رهاب ساخت ماهان با سابقه ساخت بیش از 2000 واحد مسکونی و بیش از 2میلیون مترمربع سازه های صنعتی در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های خصوصی در صنعت ساختمان محسوب می‌شود.

شرکت دوان ایرانیان با شرکت رهاب ساخت ماهان به عنوان مجری ساخت برج های مسکونی رزت واقع درمنطقه 5 تهران همکاری خود را آغاز کرده و این شرکت امروز در پروژه سیتادیوم ارومیه همراه شرکت دوان ایرانیان است.

 

www.rahabsakht.com

 

هلدینگ بوکا

هلدینگ بوکا در سال 1383، براساس استراتژی­ رقابتی و متمرکز بر فناوری و با تکیه بر نیروی کار موثر و برجسته، پروژه های کاربردی قابل اجرا و تجربه اجرایی هیئت مدیره تاسیس شد.با گذشت زمان، گسترش فعالیت های سازمان از یک‌سو و تلاش جهت پر کردن شکاف های جامعه صنعتی از سوی دیگر، منجر شد تا این سازمان، سایر زمینه های تخصصی را سازماندهی نماید و آنها را در یک شرکت واحد، به منظور برآورده ساختن نیازها و تقاضای جامعه، مشتریان و دیگر مراکز صنعتی و خدماتی به شیوه ای مطلوب و بر اساس اصول و رویکردهای سیستماتیک مدرن متمرکز گرداند؛ بنابراین، در اوایل سال  1390 و  با مشارکت برخی از مدیران، مشاوران و برخی از کارشناسان برجسته در زمینه های مختلف صنعتی و همچنین با دعوت از مشاوران خارجی جهت جلب مشارکت­ های مالی و معنوی آن­ها، این شرکت به عنوان یک سازمان حقوقیِ مستقل وارد دنیای سرمایه گذاری هلدینگ­ ها شد تا جایگاه متمایز خود را در بازارهای ملی و بین المللی از طریق خلق ارزش پایدار با ایجاد فرصت های شغلی جدید، تقویت کارآفرینی و رشد اقتصادی و فناوری و تمام مواردی که با در تظر گرفتن حقوق مشتریان از طریق تمایزسازی و بهبود و اثرات دایمی بر مشاغل جدید ایجاد می­شوند، کسب نماید.

دوان ایرانیان در سال 1395 به عنوان مشاور انحصاری بازاریابی و فروش برج های مسکونی رزت توسط کارفرمای محترم این پروژه، هلدینگ معتبر بوکا، انتخاب شد. تغییر نام، طراحی لوگو، طراحی کاتالوگ و وبسایت درخور پروژه با بهره گیری از تیم حرفه ای طراحی، تولید محتوای ابزارهای تبلیغاتی ، طراحی و ساخت دفتر اطلاع رسانی و فروش منحصر به فرد و منطبق با جایگاه برج رزت از جمله فعالیت های تیم بازاریابی دوان جهت معرفی هویت جدید پروژه و بهبود و ارتقاء تصویرذهنی آن در ذهن مخاطبین بوده است. از اقدامات بسیار حائز اهمیت در پروژه رزت تشخیص و شناسایی درست بازار مخاطبین این پروژه بوده است که همین موضوع در تعریف و طراحی کمپین های موثر بازاریابی و تبلیغات نقشی بسیار تأثیرگذار را ایفا کرده است.

همکاری دیگر دوان ایرانیان با هولدینگ بوکا در پروژه مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم ارومیه می‌باشد که هولدینگ بوکا به عنوان سرمایه گذار و شرکت دوان ایرانیان به عنوان مشاور استراتژیک توسعه در آن حضور دارند. مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم اولین مرکز از برند زنجیره ای سیتادیوم است که در دو فاز طراحی شده و در حال ساخت است. این پروژه در زمینی به مساحت 53500 مترمربع واقع شده است. در فاز اول آن شامل هایپراستار و دیگر واحدهای تجاری معتبر بین المللی حضور دارد. فاز دوم نیز در 5 طبقه طراحی شده و در حال ساخت می‌باشد.

همکاری دوان ایرانیان و هلدینگ بوکا کماکان ادامه دارد و این هلدینگ هم اکنون در کنار شرکت دوان ایرانیان در برخی از پروژه های توسعه ساختمانی فعالیت دارد.

 

برای آشنایی بیشتر با هلدینگ بوکا به وب سایت زیر مراجعه نمایید:

boukaholding.com

 

 
 
شرکت پارس سازه

شرکت مهندسی و ساخت پارس سازه در تاریخ ۱۳۳۰/۱۱/۰۱ تحت نام “شرکت مقاطعه کاری مجم” و به شماره ثبت ۳۶۷۳ در زمینه فعالیت های راهسازی و سد سازی در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی در تهران به ثبت رسید و طی سال های متمادی در احداث راه های اصلی کشور از جمله تأمین آسفالت جاده کرج – چالوس، کرمان – بندر عباس، قزوین- زنجان و… نقش اساسی داشته است. این شرکت در ۱۳۴۹/۰۸/۲۳ از مسئولیت محدود به سهامی خاص تبدیل شد و در تاریخ ۱۳۸۲/۱۰/۱۴ نام آن به شرکت مهندسی و ساخت گاز پارس تغییر یافت و در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۲ مجدداً نام شرکت به نام مهندسی و ساخت پارس سازه تغییر یافت. این شرکت هم اکنون در زمینه های مختلف عمرانی (سیویل، ابنیه، راه)، طراحی، ساخت و نصب سازه های فلزی و ساخت تجهیزات پالایشگاهی به ارائه انواع خدمات مرتبط در داخل و یا خارج از کشور می پردازد.

این شرکت از شرکت های زیرمجموعه هلدینگ سرمایه غدیر است و شرکت دوان ایرانیان در سال 1397 به عنوان مشاور طرح در پروژه مطالعات فرصت مجتمع تجاری - اداری اسپارو رشت با این شرکت همکاری داشته است.

این مطالعات پس از تشکیل کارگروه تخصصی متشکل از کارشناسان دوان و کارشناسان شرکت پارس سازه در فاز های بررسی اسناد فرادست، بررسی مفاهیم مراکزخرید، نمونه های موردی مراکز خرید، هایپرمارکت ها، تحقیقات بازار، کاربری های پشتیبان و در نهایت سناریوهای توسعه برج اسپارو و تحلیل های مالی مربوطه صورت گرفت. و همکاری تیم دوان با شرکت پارس سازه در بهار 1398 پس از نهایی شدن سناریو برتر توسعه برج اسپارو و با مجموعه ای از تجارب مفید کسب شده در زمینه توسعه مراکز خرید به پایان رسید.

http://icd.co.ir/pars-sazeh/

 
شرکت سرمایه گذاری غدیر

شرکت سرمايه گذاري غدير در سال 1370 با نام اوليه شرکت سرمايه گذاري بانک صادرات(سهامي خاص) و با مالکيت بانک صادرات ايران تاسيس گرديد. اين شرکت در سال 1374 به سهامي عام تبديل شده و در همان سال در بورس اوراق بهادار پذيرفته شد. اين شرکت در سال 1375 به منظور اصلاح ساختار مالي، نام شرکت به سرمايه گذاري غدير تغيير يافت . با انتقال مالکيت شرکت سرمايه گذاري غدير از بانک صادرات ايران به سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح در سال 1387، رشد سودآوري و ارزش داراييهاي شرکت شتاب گرفت بطوريکه در حال حاضر اين شرکت با سرمايه اي معادل 72،000 ميليارد ريال به بزرگترين شرکت سرمايه گذاري چند رشته اي بورس تبديل شده است. زمينه هاي سرمايه گذاري این شرکت هم اکنون صنعت هاي نفت، گاز و پتروشيمي، برق و انرژي، صنايع معدني، حمل و نقل ، سيمان، ساختمان، تجاري و مالي و همچنين فناوري اطلاعات و ارتباطات در قالب 7 هلدينگ مي باشد.

هلدینگ ساختمانی شرکت سرمایه گذاری غدیر(سهامدار عمده) با بهره گیری از توان فنی و مهندسی شرکت های تابعه در جایگاه بزرگترین شرکت بورسی صنعت ساختمان و در جهت نیل به اهداف و استراتژی های تدوین شده هلدینگ چند رشته ای غدیر گام بر می دارد.

شرکت دوان ایرانیان در بهمن ماه سال 1397 همکاری خود را با شرکت پارس سازه (زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری غدیر) و به عنوان مشاور، مطالعات فرصت پروژه اسپارو رشت یکی از بزرگترین مجتمع های تجاری - اداری شمال کشور آغاز نمود. گروه مطالعاتی و تحقیقات بازار شرکت دوان فعالیت خود را از مطالعات بازار و تحقیقات میدانی آغاز کرده و در این بخش به مطالعه تمامی ابعاد اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی شهروندان شهر رشت پرداخت. مدیران شرکت دوان ایرانیان در ادامه سناریوهای توسعه این پروژه را برمبنای تفکر استراتژیک و پیش بینی بهترین راه حل برای دستیابی به موفقیت در آینده تدوین کردند. سناریوهای 13 گانه اولیه پس از انجام تحلیل های مالی بر مبنای واقعیت های بازار و پیش بینی های آینده صنعت املاک و مستغلات در کارگروه های تخصصی به اشتراک گذاشته شد و در نهایت پس از گذشت دو ماه بحث و بررسی، کارآمدترین سناریو برای توسعه این پروژه انتخاب و به صورت رسمی در دستور کار سازندگان قرار گرفت. این همکاری در  اوایل اردیبهشت ماه 1398  به اتمام رسید و کارفرمای محترم این پروژه رضایت خود از انجام این مطالعات را اعلام کرد. 

 

www.ghadir-group.com

 

 
مهندسین مشاور شهرسازی و معماری YAP

گروه یونانی معماری و شهرسازی Yorgos Andreadis and Partners از سال 1992 فعالیت خود را در زمینه طراحی و معماری آغاز کرده است. این شرکت در زمینه های مختلفی همچون پروژه های عظیم مسکونی، ساختمان های تجاری، طراحی فضاهای شهری، ساختمان ها و برجهای اداری و ... در یونان، پاریس، امارات متحده عربی و ... فعالیت داشته است و تاکنون موفق به کسب جوایز گوناگونی در زمینه های تکنولوژی ساخت، نوآوری در طراحی، مطالعات معماری و .. شده است.

شرکت دوان ایرانیان همکاری خود را با این شرکت و باتوجه به توانمندی بالای YAP در طراحی ساختمان ها و مجتمع های اداری، تفریحی و تجاری بر طبق استانداردهای روز دنیا و انجام مهندسی ارزش پروژه های بزرگ از پاییز 1394 در قالب طرح مطالعات فرصت برج اداری- تجاری آغاز کرده و از تجربه بینظیر این گروه در طراحی واحدهای تجاری همچون هایپرمارکت و مال ها مطابق با آخرین استانداردهای جهانی بهره جسته است. طی تفاهم­ نامه ای در فروردین 1395 همکاری این دو شرکت برای طرح های آتی خصوصا در قالب پروژه های تجاری و اداری به امضا رسید. پروژه های سیتادیوم رشت، سیتادیوم ارومیه و مطالعات فرصت برج پارس (تهران) از جمله همکاری های شرکت دوان ایرانیان با گروه یاپ (YAP) می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرکت اروپایی YAP به وب سایت این شرکت مراجعه فرمایید:

www.adis.gr

 

 
شرکت پارس مسکن سامان

این شرکت یکی از شرکت‌های گروه شرکت سرمـایه‌گذاری مسکـن است که در استان تهران فعالیت می کند .ارائه خدمات تخصصی و مشاوره در بازار مسکن (اعم از واحدهای مسکونی، تجاری، اداری و ...) در داخل و خارج کشور در امور املاک و مستغلات، سرمایه گذاری و مشارکت، بازاریابی و فروش و خدمات پس از فروش و سایر زمینه‌ های مرتبط و مورد نیاز مشتریان با بکارگیری نیروی انسانی خبره، روش‌های نوین علمی و استفاده بهینه از فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات بگونه‌ای که منجر به ایجاد مزیت‌های رقابتی سازمان گردد از زمینه های فعالیت های این شرکت موفق است. شرکت دوان ایرانیان از سال 87 با این شرکت تبادل اطلاعات و تجربیات می نماید.

 

aman.maskanco.ir

Page 1 of 5