هلدینگ بوکا

هلدینگ بوکا در سال 1383، براساس استراتژی­ رقابتی و متمرکز بر فناوری و با تکیه بر نیروی کار موثر و برجسته، پروژه های کاربردی قابل اجرا و تجربه اجرایی هیئت مدیره تاسیس شد.با گذشت زمان، گسترش فعالیت های سازمان از یک‌سو و تلاش جهت پر کردن شکاف های جامعه صنعتی از سوی دیگر، منجر شد تا این سازمان، سایر زمینه های تخصصی را سازماندهی نماید و آنها را در یک شرکت واحد، به منظور برآورده ساختن نیازها و تقاضای جامعه، مشتریان و دیگر مراکز صنعتی و خدماتی به شیوه ای مطلوب و بر اساس اصول و رویکردهای سیستماتیک مدرن متمرکز گرداند؛ بنابراین، در اوایل سال  1390 و  با مشارکت برخی از مدیران، مشاوران و برخی از کارشناسان برجسته در زمینه های مختلف صنعتی و همچنین با دعوت از مشاوران خارجی جهت جلب مشارکت­ های مالی و معنوی آن­ها، این شرکت به عنوان یک سازمان حقوقیِ مستقل وارد دنیای سرمایه گذاری هلدینگ­ ها شد تا جایگاه متمایز خود را در بازارهای ملی و بین المللی از طریق خلق ارزش پایدار با ایجاد فرصت های شغلی جدید، تقویت کارآفرینی و رشد اقتصادی و فناوری و تمام مواردی که با در تظر گرفتن حقوق مشتریان از طریق تمایزسازی و بهبود و اثرات دایمی بر مشاغل جدید ایجاد می­شوند، کسب نماید.

دوان ایرانیان در سال 1395 به عنوان مشاور انحصاری بازاریابی و فروش برج های مسکونی رزت توسط کارفرمای محترم این پروژه، هلدینگ معتبر بوکا، انتخاب شد. تغییر نام، طراحی لوگو، طراحی کاتالوگ و وبسایت درخور پروژه با بهره گیری از تیم حرفه ای طراحی، تولید محتوای ابزارهای تبلیغاتی ، طراحی و ساخت دفتر اطلاع رسانی و فروش منحصر به فرد و منطبق با جایگاه برج رزت از جمله فعالیت های تیم بازاریابی دوان جهت معرفی هویت جدید پروژه و بهبود و ارتقاء تصویرذهنی آن در ذهن مخاطبین بوده است. از اقدامات بسیار حائز اهمیت در پروژه رزت تشخیص و شناسایی درست بازار مخاطبین این پروژه بوده است که همین موضوع در تعریف و طراحی کمپین های موثر بازاریابی و تبلیغات نقشی بسیار تأثیرگذار را ایفا کرده است.

همکاری دیگر دوان ایرانیان با هولدینگ بوکا در پروژه مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم ارومیه می‌باشد که هولدینگ بوکا به عنوان سرمایه گذار و شرکت دوان ایرانیان به عنوان مشاور استراتژیک توسعه در آن حضور دارند. مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم اولین مرکز از برند زنجیره ای سیتادیوم است که در دو فاز طراحی شده و در حال ساخت است. این پروژه در زمینی به مساحت 53500 مترمربع واقع شده است. در فاز اول آن شامل هایپراستار و دیگر واحدهای تجاری معتبر بین المللی حضور دارد. فاز دوم نیز در 5 طبقه طراحی شده و در حال ساخت می‌باشد.

همکاری دوان ایرانیان و هلدینگ بوکا کماکان ادامه دارد و این هلدینگ هم اکنون در کنار شرکت دوان ایرانیان در برخی از پروژه های توسعه ساختمانی فعالیت دارد.

 

برای آشنایی بیشتر با هلدینگ بوکا به وب سایت زیر مراجعه نمایید:

boukaholding.com