دوستیابی دوست یابی بهترین سایت دوست یابی مرندایران 50+ سرعت دوستیابی اردبیلایران سایت های دوستیابی رایگان کوچانایران قلاب شهر در مارودشتایران سرعت دوستیابی آسیایی در قزوینایران رایگان قلاب کردن قدمت هر سایت یک شب اتصال اراکایران قانون همسریابی دردایران بهترین سایت های دوستیابی بالا سیرجانایران سایت های همسریابی نزدیک شما یزدایران زمان های دوست یابی بوشهرایران سرعت قدمت فقط قلاب قدمت جایگزین در رفسنجانایران قدمت ساحل در نجف آبادایران دوستیابی سریع برای مجردها در دردایران اتصال مجردها خدمات خواستگاری اجرایی در نیشاپورایران white مربی دوستیابی بهترین برنامه دوست یابی با سرعت مسیحی اراکایران سرعت قدمت جنوب پاکدشتایران قدمت شکوفا می شود اهوازایران خدمات خواستگاری در میراژایران سرویس همسریابی خواستگاری در بوشهرایران آژانس دوستیابی برای نزدیک شدن اندیمشکایران نمایش طبقه آژانس دوست یابی خصوصی در گارچاکایران سایت های دوستیابی جزیره کرمانشاهایران سایت قلاب کردن سبزوارایران دوستیابی Option Handelsinstitut. anonymous gay app Maturin Venezuela riesgos del apalancamiento en forex best dating websites near Hamilton Canada ведические знакомства

مرکز تجاری تفریحی شهریار در زمینی به وسعت 10800 متر مربع با زیر بنای 108348 متر مربع در 11 طبقه در حال احداث می باشد این پروژه عظیم تجاری، اولین مرکز تجاری و تفریحی در شهریار و در بهترین موقعیت مکانی شهر به لحاظ تجاری واقع شده است . خیابان ولیعصر شهریار، عملا تنها مقصد خرید جمعیت یک میلیون و سیصدهزارنفری شهریار می باشد و این خاصیت تجاری کم نظیر، باعث رشد شدید قیمت واحدهای تجاری دراین خیابان گردیده است که حتی با بهترین نقاط تجاری تهران نیز رقابت می نماید. باتوجه به قرارگیری این مجتمع در ورودی خیابان ولیعصر و دسترسی آسان به این مرکز تجاری و امکانات و خدمات گسترده این مرکز بی شک آن را به مجموعه ای بی بدیل تبدیل خواهد نمود. از سوی دیگر طراحی منحصر بفرد این مجتمع که از طریق پلکان ورودی با پله های کم ارتفاع، امکان دسترسی به طبقات همکف، اول و دوم را بصورت مستقل فراهم می نماید، به همراه جانمایی هوشمندانه آسانسورها و پله های برقی، باعث ایجاد موج حرکتی در تمام طبقات و بخش های مجتمع شده و به رونق آن می افزاید. این پروژه منحصر به فرد دارای امکانات بسیاری است از جمله:

- پارکینگ با ظرفیت 1000 دستگاه خودرو

- هایپر مارکت به وسعت 3600 متر مربع (دومین فروشگاه هایپر درایران به لحاظ وسعت)

- تعداد 700 واحد تجاری

- فود کورت و رستوران های بین الملل

- شهربازی

 

مالک و سرمایه گذار

شرکت فولاد احسان اهواز

شرکت خدمات فنی و بازرگانی فولاد احسان اهواز طی شماره ثبت 157083 مورخ 1378/8/23 در اداره ثبت و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و سرمایه فعلی شرکت دویست میلیارد ریال می باشد. شرکت طی 16 سال فعالیت خود عمدتا در بخش بازرگانی و واردات و خرید و فروش داخلی فعالیت داشته و بصورت تخصصی در زمینه واردات و خرید و فروش انواع شمش فولادی و محصولات مشابه فعالیت داشته است.

فولاد احسان اهواز در کنار فعالیت های تخصصی خود اقدام به انجام فعالیت های ساختمانی نیز نموده است که از جمله آنها می توان به مجموعه چندمنظوره نیروانا سازه کیش در جزیره کیش، برج نیروانا واقع در خیابان الهیه تهران و پروژه مرزن آباد اشاره کرد.

(برای کسب اطلاعات بیشتر از قسمت همکاران بازدید فرمایید.)

 

موقعیت مکانی:

 شهریار، بین تقاطع رسول اکرم و شهید مفتح

 

سایر اطلاعات پروژه :

از دیگر امکانات پروژه عظیم تجاری – تفریحی شهریار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- 6 دستگاه آسانسور جهت سرویس دهی به واحدهای تجاری –تفریحی - رستوران و شهربازی

- دو دستگاه آسانسور حمل بار

- 6 دستگاه راه پله

- 30 دستگاه پله برقی

- 2 دستگاه رمپ برقی

- دو رمپ اتومبیل رو در دو ضلع (با عرض 8 متر جهت ورود و خروج مستقل) به پارکینگ

- سیستم اطفا و اعلام حریق

 

شرکت دوان ایرانیان کارگزاری بازاریابی و فروش این پروژه بی نظیر را در پاییز 1394 به عهده گرفته است. مراحل ساخت این پروژه باتوجه به بکارگیری تیم های فنی و مهندسی خبره با کیفیتی بی نظیر درحال انجام بوده که اجرای اسکلت بتنی (درطبقات منفی) و فلزی (پیچ و مهره ای در طبقات همکف به بالا)، استفاده از کوبیاکس در سقف های بخش بتنی و سقف عرشه فولادی در بخش فلزی، گوشه هایی از تکنولوژی های به روز بکار رفته دراین مرکز می باشند و براساس برنامه زمان بندی اجرا، افتتاح و بهره برداری از پروژه درنیمه اول سال 1397 پیش بینی شده است.

شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام مرکز تجاری شهریار، تصاویر، پلان ها و شرایط پرداخت را مشاهده فرمایید و از آخرین اخبار پیشرفت فیزیکی این پروژه مطلع شوید:

https://telegram.me/markaztejari

 ارتباط مستقیم با مدیر فروش پروژه شهریار:

989123865555+

 

تماشای ویدئو

 

contentmap_plugin
لیست پروژه ها